Balıkesir Merhaba Gazetesi

BBP Genel Başkanı Destici’den Parlamenter Sistem Açıklaması

BBP Genel Başkanı Destici’den Parlamenter Sistem Açıklaması
03 Haziran 2021 - 14:05

BBP Genel Başkanı Destici’den Parlamenter Sistem Açıklaması

BBP Genel Başkanı Destici’den parlamenter sistem açıklaması BBP Genel Başkanı Mustafa Destici: “İyileştirilmiş, güçlendirilmiş parlamenter sistem özlemi duyanlar var.”dedi.

Genel Başkanı Mustafa Destici:”İyileştirilmiş, güçlendirilmiş parlamenter sistem özlemi duyanlar var. Eski sistemin makyajlanmış halinden başka bir şey duymadık”dedi. Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, “İyileştirilmiş, güçlendirilmiş parlamenter sistem özlemi duyanlar var. Birkaç yıldır bu özlemlerini dillendiriyorlardı ama içeriği ile ilgili bir şey söylemiyorlardı. İYİ Parti Genel Başkanı Akşener geçen hafta bunu dillendirdi. Eski sistemin makyajlanmış halinden başka bir şey duymadık” dedi.

BBP Genel Başkanı Destici, TBMM’de basın toplantısı düzenleyerek gündemdeki konulara değindi. Destici, korona virüse ilişkin olarak rakamların olumlu olduğunu belirterek, herkesin alınan önlemlere uyması gerektiğini söyledi. Destici, “Aşılama konusunda tereddüt göstermemeliyiz. İnşallah anlaşması yapılan aşılar aksamadan gelir ve yüksek düzeyde rahatlamaya gideriz. Ama hala milletin kafasını karıştırmaya çalışanlar var. Randevusu geldiği halde aşı yaptırmayanlar var. Bu insanları ayrıca biraz daha fazla bilinçlendirmemiz lazım” ifadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.