Balıkesir Merhaba Gazetesi

BEKLENEN GOLLER GELDİ BALKES GALATASARAYI YENDİ

BEKLENEN GOLLER GELDİ BALKES GALATASARAYI YENDİ
23 Eylül 2014 - 0:02

Genel

Yaklaşık 40 yıllık hasretin ardından süper ligde  Galatasaray ile karşılaşan Balıkersirpsor taraftarlarına ve şehre önceki gün kazanmanın zafer mutluluğunu yaşattı

Maç öncesi ve sonrasında yaptığımız röportajlarda Kulüp yönetiminden, Balıkesirsporlu futbolculara özel mesajlar ve istekler vardı.Taraftarın, maç öncesinde heyecanla beklediği stadyum etrafında ve maç sonrasındaki stadyum içinden stadyum dışına taşan mutluluğu görülmeye değerdi.Taraftarlar ve Balıkesir’de yaşayan halkla Balıkesirspor ve düşünülen,istenilen Balkes’i konuştuk.

09SERDAR KULTAŞ: Balıkesirspor,Galatasaray karşılaşması için oldukça heyecanlıyız.Takımımız için geldik.Balıkesirsporun her zaman yanındayız.Ümitliyiz kazanacağız.Favorim Muğdat onu seviyoruz başarılarını duyacağımıza inanıyoruz. En büyük bal-kes diyorum.

GÖKHAN ATAÇ: Benim favorim İlhan Depe. Balıkesirspor bizim için en güzel rüya.Her zaman kazanacaktır çünkü gönlümüzde yüreğimizde takımdan yana.

ÖZCAN ÖZDEMİR: Alanzinho benim futbolcum.Maçları kaçırmıyorum.Sonuçlar bizim için ne kadar önemli olsa da kaybettiğinde Balıkesirspor unutmasın ki taraftarı yaşıyor galibiyet elbet gelecek.Biz takımımız için varız.

BERKAY SAĞIROĞLU:Maç öncesi Balıkesirspor ve Galatasaray’ı konuşuyoruz.İnancımız hepimizin tam. Balıkesirspor’un kazanacağını düşünüyoruz.

0666

BERKAY CAN: Geçen hafta Konya deplasmanına gittik fakat dışarıda kaldık.İçeriye giremedik. Passolig sisteminde internette sıkıntı olduğu için bizi alamadıklarını söylediler.Konya’nın stadına giremedik.10saat yol gittik. Ve içeriye giremedik. Taraftarlar olarak e bilet sistemini aslında istemiyoruz çünkü bu sadece şehir anlamında bizim sıkıntımız değil diğer yerlerde de bu sıkıntılar var.Birileri rant peşinde olmasın.Bizler mağdur olmayalım.Biz takımımızın arkasındayız.

066666

DENİZ GÜNEŞ:Kazanacağımıza inançlıydım.Arkadaşlarla bir araya geldiğimizde de bu inancımız daha da güçlenmişti.Kötü oynadığımız zamanlar olabilir bu futbol.Ama bakın ne kadar güzel sonuçlarla geri geliniyor demek ki inanmak gerekiyormuş.

NİYAZİ ALP: Balıkesirspor’u sürekli takip ediyorum.Ben Bal-kes hastası biriyim.Şehirde takıma haksızlık kulüp yöneticilerine haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Balıkesirspor bu şehrin ve şehirde yaşayanların takımı el birliği verilerek desteklerin her koldan verilmesi gerekliliğine inanıyorum.Siyasi yada farklı düşüncelerle bu şehre ve takıma sahip çıkılmaması zoruma gidiyor.Elimde olsa imkanım ve param olsa yemem içmem servetimi takıma veririm.Takım iyi yolda ise şehirde şehirde yaşayanlarda her açıdan kazançtalar.Bence fark edilmeli.

ARDAHAN GÜÇ: Çok sevinçliyiz.Eşim biraz mutsuz ama iddiayı ben kazandım.O kadar inandım ki kazanacağımıza biran olsun gözlerimi maçtan ayıramadım.Tek isteğim vardı hem takımın kazanması hem de eşimle girdiğim iddiayı kazanmak. Hep ben mi alacağım gölek,kıyafet ona sıra onda ben kazandım. Bu mutlulukla arabayla geldiğimiz stadyumda arabayı unuttuk yürüyerek eve gidiyoruz.

0666666

ENDER BİÇKİ: Balıkesirspor ve şehir için mutluyuz.Kızımla bu mutluluğu halk arasında ve taraftarlar içinde kutluyoruz.Tüm futbolcularımızı tebrik ederim.

SIRAT GEMİCİ: Balıkesirspor’un kulüp yöneticilerini izledikleri strateji için tebrik ederim.Geçtiğimiz haftalarda söylemediğim laf kalmadı onlar için ama bu mutluluğu yaşattılar ya rahat uyuyacağım.Futbolculara sevgilerimi göndermek isterim.Özellikle Sercan’a selamlar.

SEMRA AMAN AKYÜREK &

FATMA KARA

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.