Balıkesir Merhaba Gazetesi

Belediye çoştu bir kere

Belediye çoştu bir kere
11 Mart 2015 - 0:01

Genel

Bal Ligi temsilcimiz Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, büyük umutlarla kurulmasına rağmen istenilen başarıyı bir türlü yakalayamamıştı. Balıkesir Büyükşehir Belediyespor için hayli önem taşıyan Bozdoğan maçına çıkarken mutlak galibiyet bekliyordu ancak bu kadar farklı bir skor beklemiyordu. ‘Belediyespor Bozdoğan’a patladı’ diyen spor çevreleri “Takımın iskeleti çok iyi atak futbol oynamasına rağmen profesyonel düşünemiyor, bazı değişiklikler ve kesin kararlar konulursa bu takım gerçekten iş yapar” diyorlar. Büyükşehir Belediyespor maçı Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ne rastladığı için maçı FİFA Kokartlı bayan hakemlerimizden Dilan Deniz Gökçek yönetince, maç boyunca sertlik ve tartışma neredeyse yaşanmadı diyebiliriz. Maçın başlama düdüğünden önce Kadınlar Günü nedeniyle futbolcular tarafından hakem Gökçek’e bir buket çiçek sunuldu ve maç başladı maça fırtına gibi başlayan Büyükşehir Belediyespor rakip kaleye yöneldi. Zaferin sert şutu kalecide kaldı. Belediye henüz ikinci dakikada yine rakip kaleye yüklendi. Bu kez Zafer affetmedi ve Dk 2’de takımını öne geçirdi. Erken gelen bu gol sonrası rakip girdiği şoktan çabuk çıkarak eşitliği sağlamaya çalıştı ve başardı da. Dk.21’de Kadir Bozdoğan golünü kaydetti ve skoru 1-1 e getirdi. İşte her şey bu dakikadan sonra başladı.  Belediyespor coştu ve maçı 5-1 kazanmayı bildi.

STAD: Büyükşehir Belediye

HAKEMLMER:  Dilan Deniz Gökçek*** İşcan  M. Ali  Aydemir *** K.Yaruz Hızal***

BELEDİY: Mustafa *** Osman *** Bayram *** Emrah*** Ozan *** Emre *** Zafer *** Güray *** (Serdar***)  Nanat**( Fetullah**)  Semih ** (Emrecan**)  Salih ***

B.DOĞAN:  Engin *  Batuhan ** Berk * Kadir ** Berkay ** M.Sercan **  Hasan * Gürkan *( Mustafa*)  Ayhan **  Ozan ** Ahmet * (Egemen*)

GOLLER:  Dk. 2 -48 Zafer  Dk. 21 Kadir Bozdoğan  DK.34 Salih  Dk 38 Güray  Dk. 51 Emrah . AHMET İMREN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.