Balıkesir Merhaba Gazetesi

Belediyespor start verdi

Belediyespor start verdi
11 Eylül 2014 - 0:00

Genel

Belediyespor start verdi

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor futbol takımı 2014-2015 sezonunu açtı.

10

 

MOTİVASYONUMUZ ÜST SEVİYEDE
Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un da katıldığı sezon açılış töreninde bir konuşma yapan Kulüp başkanı Yusuf Hocaoğlu, sezona şampiyonluk parolası ile başladıklarını belirterek “2014-2015 futbol sezonumuzu açtık. Takımdaki futbolcu kardeşlerime, Balıkesir halkına, yönetim kuruluna hayırlı olmasını diliyorum. Bu hafta ilk maçımızı İzmir’de Narlıderespor ile yapacağız. Sporcularımızın sağlık durumu iyi, motivasyonumuz üst seviyede. Ümit ediyorum ki sezonu başarılı bir şekilde bitireceğiz. Ligde bizimle beraber yarışan takımlara başarılar diliyorum” dedi.
EDİP UĞUR’A TEŞEKKÜR EDERİZ
Uğur’un sezon açılışına katılmasından dolayı mutlu olduklarını dile getiren Başkan Hocaoğlu, “Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur her zaman bizim yanımızda. Bize verdiği destekten dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne ve Başkanımıza sonsuz teşekkürler ediyoruz. Arkamızda güçlü bir ekip oldukça, bizde daha güçlenip hedefe doğru ilerleyeceğiz” diye konuştu. Hocaoğlu, tüm taraftarları ve Balıkesir protokolünü karşılaşmalara davet etti. Açılışın ardından takım, Bilal Türker, Serdar Kulis ve Ferhat Doğrubasan’ın yönetiminde sahaya inerek antrenman yaptı.
TAKIMLARIN HER ZAMAN DESTEKÇİSİYİZ
Futbolcular ile tek tek tokalaşıp sohbet eden Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, “Biz her zaman Belediyespor ve Balıkesirspor’un destekçisiyiz, takımlarımıza başarılar diliyoruz” dedi. Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Yusuf Hocaoğlu, üzerinde “Edip Uğur” yazılı 10 numaralı formayı Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’a hediye etti. HABER: DURMUŞ ALİ DOĞDU

FOTO ALTI: Sezon açılışına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, “Biz her zaman Belediyespor ve Balıkesirspor’un destekçisiyiz, takımlarımıza başarılar diliyoruz” dedi. Sezonun ilk maçını İzmir Narlıderespor ile yapacaklarını belirten Başkan Hocaoğlu, Başkan Uğur’a 10 numaralı kırmızı-lacivert forma hediye etti.

FOTO ALTI: Sezon açılış töreninde Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, Karesi Belediyesi Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Başkanı Yusuf Hocaoğlu, Karesi Belediyesi Başkan Yardımcısı Yasin Sağay katılırken futbol şubesinden sorumlu Şinasi Yılmaz, İbrahim Tekin, Mehmet Kelemençe de teknik heyet ve futbolcuları yalnız bırakmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.