Balıkesir Son Dakika HaberleriGündem

Belediyeye Bağlı Kreşte Şiddet İddiaları

Bandırma Belediyesi'ne bağlı Türkan Saylan Gündüz Bakım Evi şiddet iddiaları ile gündeme geldi. 4 yaşındaki bir çocuğa öğretmen tarafından şiddet uygulandığı iddia edildi.

Belediyeye Bağlı Kreşte Şiddet İddiaları

Balikesirde 4 Yasindaki Cocuga Siddet Iddiasi 1
Belediyeye Bağlı Kreşte Şiddet İddiaları

Babaannesi Fark Etti

İddiaya göre, çocuğun babaannesi avcunun içindeki tırnak batığı ve kan izlerini fark etti. Bunun üzerine torunu K.Ö’ye ne olduğunu sordu. K.Ö. adlı çocuk yaşadığı şiddeti önce ailesine sonra da bakım evindeki öğretmene aktardı. Oyun esnasında hırpalanıp tırnaklarının avcunun içine batırıldığını belirten çocuğun ailesi durumu sosyal medya üzerinden öğretmenle iletişime geçerek sordu. Ancak öğretmen, çocuğun başka bir çocuğun neden olduğunu iddia etti.

Darp Raporu Gerçeği Ortaya Çıkardı

Darp raporunda çocuğun avuç içerisinde 12 ve 6 milimetrelik iki tırnak yarası tespit edildi. Olayın ardından aile Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne giderek darp raporu aldı. Daha sonra olayın aydınlatılması için bakım evinin güvenlik kamerası kayıtları izlendi ve öğretmenin çocuğa şiddet uyguladığı ortaya çıktı.

Belediye’den Açıklama

Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne başvuran aile, öğretmen C.U.’dan şikayetçi oldu. Bandırma Belediyesi ise olayın ardından öğretmenin açığa alındığını ve hakkında hukuki sürecin başlatıldığını duyurdu.

Haber: İHA

Balıkesir Cinayet Davasında Şiddete Uğrayan Kadına Yeniden Hapis Cezası

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu