Balıkesir Merhaba Gazetesi

BELEDİYEYE YENİ AMBULANS

BELEDİYEYE YENİ AMBULANS
11 Mayıs 2015 - 9:17

Genel

Burhaniye Belediyesi bünyesinde hizmet veren Sağlık İşleri Müdürlüğü araç filosuna yeni bir ambulans daha ekledi.

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal çabalarıyla Burhaniyelilerin hizmetine Sağlık Bakanlığından bağışlanan ambülansın ardından yine Belediye Başkanı Necdet Uysal girişimleriyle, Büyük Avrasya Holding tarafından Burhaniye Belediyesi hizmetinde kullanılmak üzere yeni bir ambulans hediye edildi.

Büyükşehir yasasıyla birlikte sınırları genişleyen ve hizmet alanı genişleyen Burhaniye Belediyesi sağlık hizmetleri hizmette sekte yaratmamak adına canla başla çalışıyor. Her mahalleye evde bakım dâhil ihtiyacı olan hastalara hizmet götüren ayrıca 112 acil servise yardımda bulunan ve hasta nakillerinde yardımcı olan Burhaniye Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğüne yeni bir ambulans daha bağışlandı.

Büyük Avrasya Holding adına Doğan Çelik anahtarı bizzat Belediye Başkanı Necdet Uysal’a teslim etti. Yeni aracın kazasız belasız kullanılması için kurban kesildikten sonra karşılıklı olarak protokollerin imzalanmasının ardından Başkan Uysal teşekkürlerini Doğan Çelik’e iletirken böyle hayırlı bir işe vesile olmalarından dolayı minnettarlarını sundu. Doğan Çelik ise Belediye Başkanı Necdet Uysal’a Burhaniye için her konuda destek olacaklarını belirtti. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.