Notice: Trying to get property 'display_name' of non-object in /home/merhaba/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/generators/schema/article.php on line 52

Balıkesir Merhaba Gazetesi

BERABER GİDEMEDİLER

BERABER GİDEMEDİLER
26 Kasım 2014 - 0:11

Genel

Son iki senede iki şampiyonluk yaşatan Ertekin hocanın ikinci istifa talebi kabul edildi.  Sayın Başkan daha önce açıklamalarında hoca ile beraber gideriz düşüncesi havada kaldı.
Futbol sektörü hep böyledir, bugüne kadar böyle geldi böyle gider. Başkan kendinden önce ya topçuları yada hocayı gönderir alternatifleri hep vardır.  Ama bu kozları bizim başkan devreye girmeden kullanmaya başladı.  Biraz daha zaman kazandı.  Şimdi yeni gelen hoca ve hocanın isteği doğrultusunda alınacak 10 civarında futbolcu olacağını tahmin ediyorum.

Sene başında başkana verilen Liste doğrultusunda iskelet kadro bozulmadan yapılan transferler demek isterdim ama iskelet kadro daha  lige başlamadan bozuldu.  Alınan oyuncular için deniz hocanın başkana sitem ederek bizim istediğimiz oyuncuları almadınız sitemini Son haftalarda dile getirmesi ilk yolcuların habercisiydi..

Taraftar sonuna kadar hem yönetim hem teknik heyete desteğini vermiştir. Ancak taraftarın kar kış dinlemeden yerini alması takımın yanında olma çabasını yönetim ve teknik heyette göremedik.
Birde ayyuka çıkan menajer oyunları var, ama açıklaması yok.

Deniz kolguya sormak lazım sakat olmayan Burak Çalık, muğdat gibi bir oyuncuyu nasıl kadro dışı bırakıyorsun. Sen değilmiydin Maraş maçında Burak’a sarılan..  Sivas maçı gibi 6 puanlık maçta kendi sahamızda deplasman yaşıyorsak biz neyin mücadelesini veriyoruz? Vargas gibi sahada gezinen bir oyuncuyu görmezden gelebiliyorsan, savunma hatalarını sadece izleyerek takip eden, rakibe  basmayan forvet ve orta saha oyuncularımız acaba nasıl talimat aldılar? Her Geçen hafta bir önceki haftayı arar olduk. Bana göre takımı kuran Deniz Kolgu idi ve istediği zaman oyuncuyu harcamasını bildi..
Merak ettiğim bir konu daha karikari ve lalavele bu kulüpten alacaklarının hepsini aldılarmı? Ne kadara geldiler aradaki farkı kimler hiç etti?

Vakti zamanında sayın başkana bizzat önerdiğim fakat hiç umursamadığı Telekominikasyon şirketi ile neden anlaşmadı. Bırakın firma ile görüşme bile yapmadılar… 500 bin gelecek iken başka bir firma ile 300 bine anlaşma sağladı. Eleştirdiğimiz zamanda Zan altında kalıyoruz. Kişisel egolar, kaprisler bağlı bulunduğu partiyi de zor durumda bırakıyor.  Bu iş siyasi rövanş değildir. Balıkesirspor kimsenin rant kapısı olmamalıdır. Siyasi partilerin arka bahçesi olmamalıdır. Elbette başardılar ama kazanılmış başarıyı gölgede bıraktılar. Koskoca Balıkesirspor ligin Son sırasını hak etmiyor.
Israrla ve tekrar söylemekte fayda var hoca ve ekibi başarısız sonuçlara karşılık gitti beraber gideriz diye açıklama yapan başkanın durması ise anlamsız.  Balıkesirspor yanacağına hoca yansın, başkan yansın. Balıkesirspor ortada kalmaz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.