Balıkesir Son Dakika HaberleriGündem

Berzeg Dosyasında Yeni Gelişme!

Kayıp Korhan Berzeg doyasında bugün yeni bir gelişme yaşandı. Korhan Berzeg Balıkesir'in Gönen ilçesine bağlı Armutlu Mahallesi'nde köpeği ile birlikte kaybolmuştu. İşte o dosyada yeni gelişme!

Berzeg Dosyasında Yeni Gelişme!

Kayip Korhan Berzege Ne Oldu 1

Kadavra Köpekleri Bulmuştu

Balıkesir’in Gönen ilçesine bağlı Armutlu Mahallesi’nde, 83 yaşındaki Korhan Berzeg’e ait olduğu belirlenen kemiklerin bulunmasıyla ilgili detaylar netlik kazanmaya başladı. 30 Nisan 2024 tarihinde jandarma ekiplerinin kadavra arama köpekleri eşliğinde yürüttüğü detaylı arama çalışmalarında, dere yatağı ve çevresinde bulunan kemiklerin Berzeg’e ait olduğu DNA incelemesi sonucunda tespit edildi.

Berzeg Dosyasinda Yeni Gelisme

Eşyaları Teslim Edilecek

Ekonomist kimliğiyle tanınan Berzeg’in kesin ölüm sebebi ise hala bir muamma olarak duruyor. Ancak, yapılan DNA incelemeleriyle kimliği belirlenen Berzeg’in ailesi, acı gerçeği kabullenme noktasında bir adım daha attı. Kesin ölüm raporu beklenirken, Berzeg’in kemikleri ve kıyafetleri, ailesine teslim edilecek.

Korhan Berzegin Izini Kadavra Kopekleri Ariyor 2

Araştırmalar Devam Ediyor

Olayın detaylarına ilişkin yapılan açıklamalarda, yetkililerin titiz bir çalışma yürüttüğü ve Berzeg’in ölümüyle ilgili tüm olası senaryoların incelendiği belirtildi. Aynı zamanda, Berzeg’in son görüldüğü yerden kaybolmasına kadar geçen sürece ilişkin detaylar da araştırma kapsamında değerlendiriliyor.

Korhan Berzegin Izini Kadavra Kopekleri Ariyor 3

Haber: İHA

Korhan Berzeg Öldürüldü Mü?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu