Balıkesir Merhaba Gazetesi

BEST İşçilerinden Maaş Zammı’na Pastalı Kutlama

BEST İşçilerinden Maaş Zammı’na Pastalı Kutlama
23 Şubat 2022 - 17:18

BEST İşçilerinden Maaş Zammı’na Pastalı Kutlama

 

Balıkesir Elektromekanik Sanayi Tesisleri A.Ş Elektrik Üretim  Atölyesi İşçileri, Toplu Sözleşmeden duydukları memnuniyeti TİS heyeti ve yöneticileriyle pasta keserek kutladı.

Etkinlikte söz alan Türk Metal Sendikası Balıkesir Şube Başkanı Nedim Veske,  tüm çalışanlar adına desteklerinden dolayı Best A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Rona Yırcalı, Türk Metal Sendikası Başkanı Pevrul Kavlak ve süreçte emeği geçen herkese teşekkür etti.

Sözlerine, Rona Yırcalı’nın  memnuniyet mesajı ve selamlarını ileterek başlayan ,IK – İnsan Kaynakları ve Endüstriyel İlişkiler Direktörü İsmail Orhan Sönmez,  işçilere bu anlamlı jestleri ve davetleri için teşekkür etti.

Sönmez   10 yıldan beri kademeli olarak olgunlaştırdığımız çalışma modelimizde sizlere söz verdiğimiz noktalara ulaştık. Sözümüzü tuttuğumuz ve diğer işyerlerine örnek olabilecek çalışma koşullarını çalışanlarımıza sunduğumuz için mutluyuz şeklinde konuştu.

BEST A.Ş Fabrika Direktörü Devrim Demirbaş ve Kalite Test Direktörü Korkut Ergül’ün de katıldığı etkinlik, pasta kesimi ve hatıra fotoğrafları çekimleriyle sona erdi.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.