Görüntülü HaberlerGündemÖzel Haberler

Beydonoğlu Yaprak Satarken Festival Yönetiyor

Balıkesir'de Hem yaş sebze ve meyve ticareti, hem de hayvancılık işleriyle uğraşan İsmail Beydonoğlu, Manisa Alaşehir bölgesinde yaprak sarması için taze yaprak sezonunu yönetiyor.

Beydonoğlu Yaprak Satarken Festival Yönetiyor

Balıkesir’de Hem yaş sebze ve meyve ticareti, hem de hayvancılık işleriyle uğraşan İsmail Beydonoğlu, Manisa Alaşehir bölgesinde yaprak sarması için taze yaprak sezonunu yönetiyor.

Köylerden tedarik edilen taze yapraklarla, vatandaşlara kaliteli ürünler sunduğunu söyleyen Beydonoğlu aynı zamanda sezonluk ürünler içinde Festival organize ediyor.

Etkinliklerle Dolu Kiraz Festivali

Beydonoğlu Yaklaşan kiraz sezonuyla birlikte, Turgutlu’da düzenlenecek olan Kiraz Festivali için de hazırlıklarını sürdürüyor. Festival, bölgedeki kiraz üretiminin önemini vurgulayacak ve halkı bir araya getirecek etkinliklerle dolu olacak.

Beydonoglu Yaprak Satarken Festival Yonetiyor

Yüksek Fiyata Alıp Uygun Fiyata Satıyor

Bursa’da yaşamasına rağmen Marmara bölgesinin çeşitli illerinde hizmet veren Beydonoğlu, adil fiyat politikası uyguladığını söyledi. Köylülerin ve halkın mağduriyetini önlemek için çaba gösteriyor ve ürünlerini uygun fiyatlarla sunmaya özen gösteriyor. İsmail Beydonoğlu Köylüden olabilen en yüksek fiyatla yaprakları alıp, müşterilerine en uyguna satmak için yoğun çaba sarf ettiğini belirterek kilosunun 75 Lira  3 kilosunun da 200 Liradan sattığını söyledi.

Pamukçu’da Sarımsak Festivali

Enflasyona ve fırsatçılığa karşı direndiği  ve direnilmesi gerektiğini söyleyen Beydanoğlu ayrıca Balıkesir’i tanıtmak için de Pamukçu mahallesine ait Sarımsak Festivali de düzenlemek istediğini belirtti. Gelecek planları arasında Balıkesir’de büyük bir sarmısak festivali düzenlemek de bulunan Beydonoğlu, topluma hizmet etmeye devam ediyor. Festivalin yanı sıra, çeşitli sosyal sorumluluk projeleriyle de aktif bir rol üstleniyor.

Haber: Buse Tuncay

Düğün Sezonu Başladı: Hasanbaba Çarşısı’nda Fiyatlar Netleşti!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu