Balıkesir Merhaba Gazetesi

Bigadiç değişiyor

Bigadiç değişiyor
05 Kasım 2014 - 0:07

Genel

Bigadiç Belediyesi eski binaları yıkarak yerine modern tasarlanmış yeni park ve kafeteryalar yapacak. Bigadiç Belediyesi yetkilerinden alınan bilgiye göre, garaj kahvesi ve sinema olarak hizmet veren eski binaların yerine mimarisiyle göz kamaştıracak sinema ve kafeteryalar yapılacak.

Belediye Başkanı İsmail Avcu, yeni yapılacak yerlerle ilgili Fen İşleri Müdürü ve Belediye Başkan Yardımcısı İnşaat Mühendisi A. Gürol Yıldaz’dan mekanlar hakkında bilgiler aldı. Garaj Kahvesi olarak bilinen içinde yapım çalışmaları devam eden alanı da gezen Başkan Avcu, “Biz Bigadiç için çalışıyoruz. Elimizden geldiği kadar Bigadiç’i güzelleştireceğiz. Amacımız vatandaşlarımızın hoşça vakit geçirebileceği yerler inşaat etmektir”dedi.

Yapım çalışmalarına hız verilerek bir an önce bitirilip halkın hizmetine sunulması talimatı veren Avcu sözlerini şöyle sürdürdü: “Vatandaşlarımız sadece yaz aylarında değil, kışın parklarımıza gelip güzel zaman geçirebilecekler. Alanımızın doğal yapısını bozmadan yapımına başladığımız bu mekanda sıcak çaylarını içebilecekler. Arkadaş ve aileleri ile güzel zaman geçirebileceklerdir.”

HABER: DURMUŞ ALİ DOĞDU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.