Balıkesir Merhaba Gazetesi

Bigadiç ‘te Devam Eden Çalışmalar Yerinde İncelendi

Bigadiç ‘te Devam Eden Çalışmalar Yerinde İncelendi
23 Aralık 2020 - 13:23

Bigadiç ‘te Devam Eden Çalışmalar Yerinde İncelendi

 

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu ve BASKİ Genel Müdürü İzzet Günal İlçe Kaymakamı Mehmet Halis Aydın’ı ziyaret ederek birlikte ilçe genelindeki süren çalışmaları incelediler.

BİRÇOK NOKTADA İNCELEME YAPTILAR

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu ve BASKİ Genel Müdürü İzzet Günal İlçe Kaymakamı Mehmet Halis Aydın’ı ziyaret ettiler. Kaymakam Aydın’ın makamında gerçekleşen ziyaretin ardından birlikte ilçedeki çalışmaları yerinde incelemek üzere farklı noktalara ziyaretlerde bulundular.

BASKİ ÇALIŞMALARI KONTROL EDİLDİ

Bigadiç İlçesi’nde BASKİ’ye ait alt yapı çalışmaları sürüyor. Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu beraberindeki kurum müdürü İzzet Günal ve Kaymakam Halis Aydın ile beraber alt yapı çalışmalarının olduğu alanları ziyaret ederek kendilerine son sürat devam eden alt yapı çalışmaları ile ilgili bilgi verdiler. Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu alt yapı çalışmalarının sona ermesinin ardından hasar gören yollarda da ilgili çalışmaların planlandığını dile getirdi.

MÜZE OLARAK HİZMET VERMESİ PLANLANDI

Altyapı çalışmalarında yapılan incelemelerin ardından İsmail Avcu önderliğinde, BASKİ Genel Müdürü İzzet Günal ve İlçe Kaymakamı Mehmet Halis Aydın ile beraber Millet Bahçesi Rekreasyon alanı ziyaret edildi. Son rötuşları süren alanda incelemelerde bulanan ziyaret ekibine bilgi veren Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu bu alanda yapılan 1943 yılına ait hükümet binasının aynısı olarak inşa edilen binanın müzeye dönüştürülerek ilçenin kültürel ve tarihi değerlerinin bu alanda sergileneceğini dile getirdi.

“GAYRETLE ÇALIŞIYORUZ”

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu Kaymakam Aydın ve İzzet Günal’a ilçenin Sındırgı yolu ayrımında bulunan Tabakhaneler Mevkii’ndeki kanal yolunda yapılması planlanan alt geçit projesine ilişkin de bilgi verdi. İsmail Avcu incelemeler sırasında çalışmaların bir an önce hizmete açılması için gayretle çalışıldığını da dile getirdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.