Balıkesir Merhaba Gazetesi

Bigadiç’e büyük ilgi

Bigadiç’e büyük ilgi
15 Eylül 2014 - 0:02

Genel

Bigadiç’e büyük ilgi
Feshane’deki Balıkesir Tanıtım Günlerinde yoğun ilgi gören Bigadiç Standı, Bürokratların ilgi odağı haline geldi.

08

 

Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Balıkesir Valisi Ahmet Turhan, Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek, Balıkesir İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Çaltı, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gencer, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Feshane’deki Balıkesir Tanıtım Günlerinde Bigadiç’in başarılı çalışmaları ve sunumları ile kendini gösterdiğini dile getirdiler.

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, İstanbul Balıkesirliler Derneği’nin Eyüp Belediyesi Nikah Sarayı ve Kültür Merkezinde düzenlenen yemekte Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Balıkesir Valisi Ahmet Turhan, Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahir Alkan, Sinema Sanatçısı Tamer Yiğit ile birlikte aynı masada bir araya geldi.

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Bigadiç’i Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Resül Bintepe ile birlikte temsil etti.

 

Bigadiç Feshane Tanıtım Günleri (9)

 

Cankul, yalnız bırakmadı
Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Başkan Cankul’u Bigadiç Ziraat Odası Başkanı Kamber Salur ile birlikte Bigadiç Standında ağırladı. Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Balıkesir Valisi Ahmet Turhan, AK Parti Balıkesir İl Başkanı Mahmut Poyrazlı ve bürokratlar Bigadiç stantı önünde sohbet etti.

HABER: KAMİL AKYÜREK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bigadiç Feshane Tanıtım Günleri (4)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.