Balıkesir Merhaba Gazetesi

Bigadiçli İstedi Başkan Avcu Sahaya Çıkıp İnceledi

Bigadiçli İstedi Başkan Avcu Sahaya Çıkıp İnceledi
24 Mayıs 2021 - 13:29

Bigadiçli İstedi Başkan Avcu Sahaya Çıkıp İnceledi

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, ilçede yapılan çalışmalarda yaz mevsimi ile birlikte yeşil alan. Ve park bahçe gibi alanlarda yeşilliğe önem verdiklerini söyledi. Önemli olan halkımızın isteği ve onlarda nefes alınabilecek mekânların tasarlanması arzusundalar. Onlar istiyor, ayrıca bizde elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz” dedi.

Çalışma Alanında İnceleme Yaptı

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu yapılan çalışmaya ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Yeni park alanı düzenleme çalışmaları ayrıca sürüyor. Bigadiç’imizdeki havuz kanallarındaki suyu da etkin ve verimli kullanmayı planlıyoruz. Çimlerin yeşillendirilmesine yardımcı olunacak ve ayrıca aynı zamanda yazın sıcağında içme suyu bulamayan sokak hayvanlarına da ayrıca cansuyu olacak” dedi.

“Bigadiçli İstiyor Biz Yapıyoruz”

Yapımı tamamlandıktan sonra ilçe halkının kullanımına sunulacak olan park yerlerinin korunması noktasında elbirliği verilmesinin önemine dikkat çeken ”Yıkımları gerçekleşen köprübaşı üzerinde dükkânların bulunduğu alanda bir çalışmamız daha olacak. Burada yapacağımız çalışma ayrıca yeşil alan kazandırma gayreti içinde olacağız. İlçemiz verimli ve son derece güzellikleri içinde barındıran nefes alınabilecek mekanları olan bir ilçe. Bu yapılan çalışmalarla daha fazla nefes alınabilecek ve dolaşılabilecek, oturma alanları olacak yerler arzuluyorlar. Önemli olan Bigadiçlinin isteği. Onlar istiyor ayrıca biz yapıyoruz. Elimizden gelenin fazlasını yapma gayretindeyiz.” dedi. Semra Aman Akyürek’in Haberi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.