EğitimGündemİlçe Haberleri

Bigadiç’ten Eğitime Vizyoner Adımlar

Bigadiç Kültür Eğitim Vakfı (BİKEV) Başkanı Sedat Ulus ve yönetim kurulu, Belediye Başkanı Mustafa Göksel'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bigadiç’ten Eğitime Vizyoner Adımlar

Bigadiç Kültür Eğitim Vakfı (BİKEV) Başkanı Sedat Ulus ve yönetim kurulu, Belediye Başkanı Mustafa Göksel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Mustafa Göksel, Bigadiç’in eğitim gönüllülerini ağırladı ve ziyaretleri için teşekkür etti. Göksel, “Bigadiç İlçemizde birçok kız öğrencimizi yetiştiren ve meslek sahibi yapan Bigadiç Kültür Eğitim Vakfı Başkanı Sayın Sedat Ulus ve yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. Bu tür hayırsever vakıflara belediye olarak bizim de desteklerimiz olacak” şeklinde konuştu.

Başkan Sedat Ulus ise ziyaret sırasında Belediye Başkanı seçilen Mustafa Göksel’e kabul ettikleri için teşekkür ederek, “1995’te bir eğitim imecesi olarak kurulan, köylerde yaşayan yüzlerce kız çocuğunu eğitimle buluşturup, meslek sahibi olmalarına katkı sağlayan Bigadiç Kültür ve Eğitim Vakfı günümüzde öğrencilere desteğini burslarla sürdüreceğiz. Başkanımız Mustafa Göksel’in de vakfımıza vereceği destekler ve sağlayacağı imkanlar için teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Başkan Göksel ise derneğin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve eğitim adına yapılmış her icranın yanında olacaklarını belirtti.

 

 

İHA

Milletvekili Canbey Duyurdu! Balıkesir’de Sağlıkta Yeni Dönem

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu