Balıkesir Merhaba Gazetesi

BİNALARA NUR CAM BALKON’LA GELEN GÜZELLİK

BİNALARA NUR CAM BALKON’LA GELEN GÜZELLİK
17 Kasım 2014 - 0:07

Genel

Söz Sanayide Sanayinin sesi olmaya devam ediyor. Nur Cam Balkon işletmecisi Edip Gökçeev Sanayide verilen hizmeti ve iş tecrübesinden müşteri memnuniyetine geçiş hikâyesini değerlendirdi. Sanayinin Sesi olan işletmelerimiz, müşterilerinde yol haritalarını çizmelerinde yardımcı bir rehber oluyor.

Edip Gökçeev işletmeleri için,’ Katlanır cam balkon, balkonların özelliğini kaybetmeden yaz ve kış aylarında kullanımı kolay, güvenlik acısından sağlam, temizlik açısından rahat, görüntü açışından estetik ve şık bir sistem olduğunu belirterek değişen teknoloji ile birlikte katlanır cam balkon sistemleri günlük hayatımızda önem taşıyan bir hale geldi’ dedi. İşletmeci Gökçeev, balkonlarımızın yaşama katılan alanlarını her mevsim kullanabilme imkânını sunmak için biz, mekânların dışardan bina ile bütünleşmiş hoş ve zarafet bir görüntü oluşmasını sağlıyoruz. Her tip balkon’a uygulanabilir Sistem özelliklerine sahip olan katlanır cam balkon sistemleri müşterilerimizce istenen çalışmalar. Özellikle dış etkenlere karşı toz, toprak, yağmur, çamur, kışın soğuğu gibi şikâyetlerden artık kurtulan hanımlarında tercihi.’ dedi.

BALKONLARA CAM GELDİ

Yeni Sanayi Sitesi 23.sokak numara 19’daki işyerlerinde Nur Cam Balkon adı ile vitrin, cam bölge bayiliğini üstlenen işletme sistemlerinde kullandığı camlarda istenildiği takdirde renkli cam alternatiflerini de sunuyor. Cam balkon kapatma sistemleri geniş renk seçeneği ve ürün yelpazesi ile kullanıcılara her türlü ortamı kapama olanağı sunuyoruz diyen işletmeci Edip Gökçeev ‘müşterilerimize isteğini istediği renk seçeneğini ve sistemi kurarak çalışmak istiyoruz ve bunu sağladığımız için memnunum. Sanayi’de bir çok arkadaşımız farklı sektörlerde çalışma gayretindeler. Sanayide olmak ayrıcalık diye düşünüyor esnafımıza hayırlı kazançlar diliyorum’ dedi. Nur Cam Balkon işletmecisi Edip Gökçeev ‘Müşterileri, tedarikçileri ve diğer menfaat sahipleri ile olan ilişkilerimizi düzenlemek ve hizmet kalitesinin arttırılması, kaynakların etkin kullanımı ve etkinliğin arttırılması amacıyla çalışmalarımızı yapıyoruz.’ dedi. Gökçeev, işletme politikalarında önem verdikleri bilgileri şöyle sıraladı: Nur Cam Balkon politikaları, hedefleri, prosedürleri ve ilkeleri ile bütünlük içindedir. Yaptığımız işin aynı zamanda takipçisiyizdir. Bu temel değerler çerçevesinde verdiğimiz hizmete ve müşterinin isteğine bakıyoruz.

NUR CAM BALKON İŞLETMECİSİ EDİP GÖKÇE EV DİYOR Kİ;

Cam balkon demek öncelikle güvenle ve kapatma sistemleri ile evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yolu. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistem. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekânlardan yararlanılması sağlanır. Rüzgâr, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar. Cam balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Cam balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir. Cam balkon kapatma sistemleri ürün yelpazesi ile kullanıcılara her türlü ortamı kapama olanağı sağlar.

BUNLARIDA YAPIYORUZ

Katlanır cam balkon sistemleri hayatımızın büyük bölümünün geçtiği evlerin daha işlevsel kullanılması için düşünülmüştür. Aslında evimizin parçası olan balkonlarımızın sadece yazın kullanılan alan olması rahatsız edicidir.Cam balkon kapama sistemimiz sayesinde binamızın dış görünüşü güzelleşmekte balkonlarımız atıl kalmaktan kurtulmakta evimiz soğuk ve sıcağa karşı tampon özelliği kazanmakta ve özellikle küçük çocuklarımızın emniyeti sağlanmaktadır. Kullanım alanı son derece geniştir. Estetiğin ön planda tutulduğu kafeler, roof barlar, geniş zemin alanlarına sahip oteller vb. çeşitli mekânlarda uygulanabilmektedir. HAZIRLAYAN:SEMRA AMAN AKYÜREK MUSTAFA TETİK

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.