EtkinlikGündemİlçe Haberleri

Binlerce Çocuk Renkli Uçurtmalarıyla Gökyüzünü Süsledi

Balıkesir'in Edremit ilçesinde, Edremit Belediyesi tarafından düzenlenen 24. Uçurtma Şenliği, binlerce çocuğun katılımıyla gerçekleşti.

Binlerce Çocuk Renkli Uçurtmalarıyla Gökyüzünü Süsledi

Balıkesir’in Edremit ilçesinde, Edremit Belediyesi tarafından düzenlenen 24. Uçurtma Şenliği, binlerce çocuğun katılımıyla gerçekleşti. Altınkum Mahallesi Dalyan sahilinde düzenlenen etkinlikte, gökyüzü renkli uçurtmalarla doldu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda gerçekleştirilen şenlik, çocukların yoğun ilgisiyle karşılandı. Katılımcılar arasında halk oyunları gösterileri, çuval, yumurta ve uçurtma yarışları da yapıldı. Yarışmalarda dereceye giren çocuklara ödülleri, Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş ve belediye meclis üyeleri tarafından verildi.

Binlerce Çocuk Renkli Uçurtmalarıyla Gökyüzünü Süsledi
Uçurtma Şenliği

Başkan Ertaş, etkinlikle ilgili olarak, “En değerli varlığımız olan çocuklarımız için düzenlediğimiz “Uçurtma Şenliği”nde çocuklarımızın mutluluğuna ortak olduk, gökyüzünü birlikte renklendirdik. Yüzünüzdeki mutluluğa, içinizdeki heyecana tanıklık etmek her şeye değer. Mücadelemiz, çabamız sizler için çocuklar. Hep mutlu olun” ifadelerini kullandı.

 

İHA

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu