Balıkesir Merhaba Gazetesi

Bitanecik Anneme

Bitanecik Anneme
08 Mayıs 2015 - 0:02

Genel

Mayıs ayının ikinci pazar günü Anneler Günü’dür. Anneler Günü evrensel bir gündür. Dünyada milyonlarca anne bugün çocukları tarafından sevgi ve saygı ile anılır. Anneler Gününde annemize bir demet kır çiçeği armağan ederek, bir güzel sözcükle yanağından öperek onu çok mutlu ederiz.
Namık Kemal İlköğretim Okulu öğrencileri de Anneler Gününe özel bir proje hazırladılar. Öğrenciler annelerine birer mektup yazdı ve postaneden gönderdi. Annelerinin onlar için ne kadar değerli olduklarını anlatan miniklerimizin mektupların birkaçını sizinle paylaşıyoruz.

ECEM İREM SU:Canım Anneciğim, Seni çok çok seviyorum. Sen beni büyütsün seni çok çok seviyorum. Sen benim canımsın seni çok çok seviyorum. Sen canımın bitanesisin. Sen kalbimin bir sevgisisin. Ben seni çok çok seviyorum. Annelerin en çok sevilmişi sensin. Anneler günün kutlu olsun Çok teşekkür ederim annem.
MUSTAFA YÜKSEL:Hayatımın bir tanesisin. Kalbimin bir tanesi seni çok seviyorum. Tatlımın tatlısı beni dünyalardan bile çok seviyorum. Sen bir tanesin. Babamı da çok seviyorum. Sen benim için çok önemlisin. Sen benim kalbimsin.
BEDİRHAN KAPLAN:Sevgili Anneciğim seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun. Babamın yanında senin değerin bambaşka sen her zaman yanımdaydın, ağlarken, gülerken ve ilk yürüdüğüm zaman bile benim yanımdaydın. Yemedin yedirdin içmedin içirdin yediğim önümde yemediğim arkamdaydın. Ben seni kaybetmek istemiyorum ama her canlı yaşayıp ölücek, inşallah 200 yaşına kadar yaşarsın.
ERDEM ANIL BİLGİÇ:Canım Annem Anneler Günün kutlu olsun. Sen benim için çok değerli ve özelsin. Seni çok seviyorum canım annem.
İBRAHİM BOZANALP: Anneciğim, seni çok seviyorum. Sen dünyanın en güzel ve özel annesisin. İyi ki benim annemsin iyi ki bende senin oğlunum.
KADER AKDOĞAN: Canım Annem sen benim diğer yarımsın.Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun. Sen benim için çok değerlisin ve özelsin. İyi ki benim annemsin. Canım benim bitanecik annem.
SULTAN ÖNER:Sevgili Anneciğim. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun. Bu mektubu sana yazdım. İyi ki de yazmışım. Anneciğim seni üzüyorsam sizden özür dilerim. Canım Annem bitaneciğim. Seni çok seviyorum.
CEMİL CAN CURA: Sevgili Anneciğim seni çok seviyorum. Annem mutlu günler diliyorum. Anneler bizi kucaklayıp seveler. Anneler günü bunun içindir. Mutlu anneler hem uyutur hem büyütür. Anneciğim seni severim sen benim için bir tanesin. Bu mektubu senin için gönderiyorum anneciğim.
HAZIRLAYAN: DURMUŞ ALİ DOĞDU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.