Balıkesir Merhaba Gazetesi

BTO Başkanı Ermişler Erdoğan’ı ziyaret etti

BTO Başkanı Ermişler Erdoğan’ı ziyaret etti
23 Aralık 2014 - 0:14

Genel

Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler, TOBB istişare toplantısının ardından TOBB heyeti ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ı ziyaret etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) Ticaret Odaları Konsey Üyesi ve Balıkesir Ticaret Odası(BTO) Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Ermişler, TOBB Oda ve Borsa Yönetim Kurulu Başkanları İstişare toplantısının ardından, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Başkanlığında  81 il, 160 ilçeden gelen 365 Oda ve Borsa Başkanı ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOBB’a, 81 ilimiz, 160 ilçemizdeki oda ve borsa başkanlarına Türkiye’nin büyümesine, kalkınmasına, refahın ve demokrasinin standartlarının artmasına verdikleri katkıdan dolayı teşekkür etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 milyona yakın insanımızı istihdam eden, toplam ihracatın yüzde 95’ini gerçekleştiren TOBB’un 1,5 milyon üyesine de şükranlarını sunduğunu ifade etti.

Başbakanlık yaptığı süreçte 12 yıl boyunca, TOBB ile son derece uyumlu ve istişareye dayalı, koordineli bir iş birliği gerçekleştirdiklerini anlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Her reformu istişare ettik. Atacağımız her adımın öncesinde sizin görüşlerinize, tavsiyelerinizi başvurduk. Önerilerinizi, dertlerinizi, şikâyetlerinizi dinledik ve gerekenleri hep birlikte yaptık. Allah’a hamdolsun bu uyum, bu dayanışma Türkiye ekonomisinin 12 yıllık süreçte büyük bir sıçrama yapmasına, öz güven kazanmasına, adeta şaha kalkmasına zemin hazırladı” diye konuştu. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.