Balıkesir Merhaba Gazetesi

BTO’dan üyelere hediye gibi karar

BTO’dan üyelere hediye gibi karar
29 Aralık 2014 - 0:13

Genel

Balıkesir Ticaret Odası Meclisi, yeni bir karar aldı. Bu karara göre 2015 yılında bazı belgelerden ücret alınmayacak.

Balıkesir Ticaret Odası Meclisi, 2015 yılında bazı belgeler için ücret uygulamasına son veren bir karar aldı. Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler, oda üyelerinin memnuniyetlerini artırmak için 2015 yılından geçerli olmak üzere bir takım kararlar alarak, yeni hizmetler sunacaklarını açıkladı.

Oda üyelerinden belgeler için ücret almayacaklarını belirten Ermişler, şunları kaydetti: “Üyelerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli. Göreve geldiğimiz günden bu yana amacımız hizmet kalitemizi artırmak, üye memnuniyetimizi en üst seviyelere taşımaktı. Bu amaç doğrultusunda üyelerimiz ve Balıkesir için birçok çalışmaya imza attık. 2015 yılı itibari ile bazı belge ücretlerini kaldırıyoruz. Oda faaliyet belgesi, yetki belgesi, ticaret sicil gazetesi suret onayı, imza onay belgesi, ihale durum belgesi, yerli istekli belgesi, kapasite raporları suret tasdikleri bedeli alınmayacak.”

Ermişler, sürücü, şirket ve servis kartı için Bursa ve İzmir gibi illere gitmek zorunda kalan üyelerin 2015 yılından itibaren sayısal takograf ve dijital ehliyet başvurularını odadan yapabileceklerini bildirdi. (AA)

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.