Balıkesir Merhaba Gazetesi

BU CAFE’DE GÜLECEKSİNİZ

BU CAFE’DE GÜLECEKSİNİZ
23 Şubat 2015 - 0:03

Genel

Güler Tozanın işletmeciliğini yaptığı Güler Yüz Cafe önceki gün dualarla açıldı.Atatürk Mahallesi Devlet Hastanesi yolu üzerinde açılışı gerçekleştirilen Güler Yüz Cafe’de müşterilerin damak lezzetine uygun menüleri bulmak mümkün.

 GÜLER YÜZ CAFE AÇILDI

Karesi İlçesi Atatürk Mahallesi Yeni Devlet Hastanesi Caddesinde açılan “Güler Yüz Cafe” yoğun bir katılımla hizmete girdi. Yeni açılan işletme de her türlü kahve çeşidi, soğuk-sıcak içecekler, içli köfte, kuru dolma, mantı, gözleme, çorba, kahvaltı, sigara böreği, Ayvalık tostu, ızgara çeşitleri, Cumartesi günleri de çiğköfte ikramları yer alıyor.

 ZENGİN ÇEŞİT FERAH ORTAM

Değişik tatların yer aldığı mekanda, farklı lezzetlerin yer aldığını belirten İşletme Sahibi Güler Tozan, “Ben emekli nakış hocasıyım. Yemek yapmayı seviyorum. Emekliliğimde boş durmak istemediğim için yeğenlerimin ve oğullarımın desteği ile bir mekan açmak istedim. Çevremdeki arkadaşlarımın da teşviklerini unutmamak lazım. Boş oturmayı sevmiyorum. Cafemizde her yaştan insana dinlenme, hoşça vakit geçirmek için nezih bir ortam yaratmaya çalıştık. Değişik tatları müşterilerimizle buluşturmak istiyoruz.

Yemeklerimizi ve kahve çeşitlerimizi sakin ve huzurlu bir ortamda halkımıza sunmak için hizmet veriyoruz. Özel tatlarımızı denemeleri için halkımızı davet ediyoruz” dedi. Tozan; Bu hizmetler sadece mekanda değil bir telefonla anında ev ve işyerlerine de servis edileceğini ve özel günlerde de müşterilerine hizmet vereceklerini belirtti.

Her yaştan insana dinlenme, hoşça vakit geçirmek için nezih bir ortamda, tertemiz bir işyeri olarak, tamamen sağlıklı şartlarda hazırlanan ürünleri ile aklınıza gelebilecek her türlü çeşit yiyecek ve içecek ikramı ile vatandaşlara hizmete verecek. Atatürk Mahallesi Devlet Hastanesi Caddesi A101 Market karşısında açılan “Güler Yüz Cafe” müşteri memnuniyeti odaklı çalışması ile müşterilerle buluşacak. SEMRA AMAN AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.