Balıkesir Merhaba Gazetesi

Bu Hafta Ne Yazacağım?

Bu Hafta Ne Yazacağım?
Şeyma Yorulmaz
Şeyma Yorulmaz( seymayrlmz0665@gmail.com )
08 Şubat 2020 - 7:27

Fakültenin bahçesinde oturmuş, bu hafta ne yazacağımı düşünüyorum. Belki bir çok yazar gibi gökyüzünün sonsuzluğuna methiyeler düzmeliyim. Ya da denizin maviliğine. Belki de bir kediyi anlatırım size, merhameti pekiştirmek adına.

Her hafta ne yazmak istediğimi düşünmek bende tatlı bir telaş oluşturuyor. En çok da eksikliğini duyduğum şeyleri yazıyorum, ağaçların hunharca kesildiği bir günde, ne ile ilgili yazılır ki? Gündemdeki haberleri yazmak istemiyorum, zira her gün haber izliyor ve okuyorsunuz. Neden bir de ben ele alayım ki bu olayları? Ben günlük telaşınızdan çıkıp da, durup, nefes alın istiyorum. Çabalamam bu yüzden. Yağmurun güller üzerinde bıraktığı su damlalarından konuşabiliriz mesela. Gül ağlıyormuş gibi durmuyor mu sizce de? Güneşin motive eden enerjisinden, rüzgarın dertleri uzaklaştırmasından bahsedebilirim size.

Gördüğünüz gibi yazılacak çok şey var. Ve ben bunları her hafta sizlerle paylaşıyorum ve paylaşmaya devam edeceğim. Lütfen takipte kalın. Düşünce ve önerileriniz için seymayrlmz0665@gmail.com hesabından bana ulaşabilirsiniz…

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.