Balıkesir Merhaba Gazetesi

Burhaniye araç filosunu genişletti

Burhaniye araç filosunu genişletti
08 Haziran 2015 - 0:04

Genel

Burhaniye Belediyesi araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Burhaniye Belediyesi’ne son olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı tarafından 200 bin TL değerinde çöp kamyonu ve hasta nakil için kullanılacak ambulans hibe edildi.

Burhaniye Belediyesi’ne Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Burhaniye Belediyesi’ne 13+1 metreküp 14 ton kapasiteli manuel ve otomatik olarak çalışabilen hidrolikli sıkıştırmalı çöp toplama aracı ile Büyük Avrasya Holding’ten hediye edilen ambulansın yanında Sağlık Bakanlığı’ndan da bir ambulans daha hibe edildi.

Araç filosuna yeni katılan çöp kamyonu ve ambulanslar ile birlikte Burhaniye Belediyesi’nin hizmet filosunda toplamda 10 çöp toplama kamyonu ve 2 adet Hasta Nakil Ambulansı, 1 Adet hasta nakil aracı bulunduğu açıklandı. Belediye araç filosuna yeni eklenen vakumlu yol süpürge aracı, temizlik işlerinde kullanılma üzere motor, çim biçme makinası, Çöp kamyonu ve ambulans için Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal kazasız belasız hizmet verebilme niyetiyle kurban kestirdi. HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.