Ekonomiİlçe Haberleri

Burhaniye Belediyesi Çalışanlarına Promosyon Haberi!

Burhaniye Belediyesi, maaş promosyon ihalelerini tamamladı. Son düzenlenen ihale, Burhaniye Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleşti. 6 bankanın katılımıyla gerçekleşen rekabetçi ortamda en yüksek promosyon ücretlerinde anlaşma sağlandı.

Burhaniye Belediyesi Çalışanlarına Promosyon Haberi!

Burhaniye Belediyesinden Promosyon Haberi 1

Anlaşma Yapıldı

İhale sonucunda, memur, işçi ve sözleşmeli personel için İş Bankası ile 41 bin 300 TL maaş promosyonu anlaşması yapıldı. Ayrıca, 358 Belediye Şirket Personeli için promosyon ücreti olarak belirlenen miktar 33 bin 250 TL olarak açıklandı ve ihaleyi en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası kazandı.

“En yüksek promosyon miktarında anlaşma sağladık”

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Burhaniye’de işçilerimize sendikal anlamda da birçok unsurda öncülük sağlamıştık. Şimdi de sendika yetkililerimizin de katıldığı maaş promosyonlarımızda da şimdiye kadar olan en yüksek promosyon miktarında anlaşma sağladık” ifadelerine yer verdi.

“Onlar da benim gibi Burhaniye’miz için çalışıyor”

Başkan Deveciler ayrıca, “En büyük amacımız, Belediye personeline ekonomik anlamda kazanç sağlamaktı. İhalemizi de bu kapsamda yaptık. Benim için çalışma arkadaşlarım çok önemli. Onlar da benim gibi Burhaniye’miz için çalışıyor. Çalışma arkadaşlarıma en iyi şartları sağlamak adına görevdeyim. Mesai arkadaşlarımızın refahı ve iyiliğine olan çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Temmuz ayı içerisinde maaş promosyonları işçilerimizin hesaplarına yatırılacak. Çalışanlarımıza ve ailelerine hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Haber: Bülten

Deveciler ‘den Mezuniyet Töreninde İş Müjdesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu