Gündemİlçe Haberleri

Burhaniyede 39 mahallede çalışma başladı

Yaya Önceliği ve Altyapı Yenileme

Burhaniyede 39 mahallede çalışma başladı

Yaya Önceliği ve Altyapı Yenileme

Burhaniye Belediyesi, ilçenin 39 mahallesine eşit hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, altyapı ve yol çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyor.

Burhaniye Belediyesi Esit Hizmet Ilkesiyle Mahallelerde Calismalarini 1

Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban, yapılan çalışmaları yerinde inceledi ve son gelişmeleri yakından takip etti.

Burhaniye Belediyesi Esit Hizmet Ilkesiyle Mahallelerde Calismalarini 3

 

İlçenin farklı bölgelerinde kırsal ve merkez mahallelerde yürütülen çalışmalarda; İskele Mahallesi’nde afetten kaynaklanan yıkılan istinat duvarları ve yolların tamiratı yapılıyor. Öğretmenler Mahallesi’nde altyapı ve yol çalışmaları sürüyor. Bahçelievler Mahallesi’nde altyapı ve yol çalışmaları tamamlandı ve Çamtepe Mahallesi’nde parke taş tamiratı ve meydan düzenlemesi yapılıyor. Ayrıca, Sübeylidere Mahallesi’nde mesire alanında bulunan içme suyu hattı yenileniyor.

Burhaniye Belediyesi Esit Hizmet Ilkesiyle Mahallelerde Calismalarini 2

Yaya önceliğine de önem veren Burhaniye Belediyesi, Ören Mahallesi ile Öğretmenler Mahallesi arasındaki yollarda bulunan yaya geçitlerini yeniliyor.

Burhaniye Belediyesi Esit Hizmet Ilkesiyle Mahallelerde Calismalarini 4

Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban, tüm mahallelere eşit hizmet anlayışıyla hareket ettiklerini belirterek, “Vatandaşlarımızın daha iyi yaşam koşullarına sahip olması için gerekli çalışmaları titizlikle yürütüyoruz. Modern ve kaliteli yolları uzun vadeli kullanıma uygun hale getirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Balıkesir’de Biyolojik Savaş Başladı

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu