Gündemİlçe Haberleri

Burhaniye Tedbir İçin Masaya Oturdu

Burhaniye Kaymakamlığı, yaz aylarının başlamasıyla birlikte turizm sezonunun getireceği yoğunluğa karşı alınacak tedbirleri görüşmek üzere bir toplantı düzenledi.

Burhaniye Tedbir İçin Masaya Oturdu

Burhaniye Tedbir Icin Masaya Oturdu 1
Burhaniye Tedbir İçin Masaya Oturdu

Yaz Aylarında Yaşanabilecek Sorunlar Tespit Edildi

Toplantı, Kaymakam İlyas Memiş başkanlığında, ilgili kamu kurum temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Yaz turizminin başlamasıyla birlikte ilçeye gelecek olan yazlıkçılar, tatilciler ve günübirlik ziyaretçilerin oluşturacağı yoğunluğa karşı vatandaşların can ve mal emniyetinin korunması, trafik ve otopark sorunlarının önlenmesi, vatandaşların sağlıklı ve güvenli koşullarda denize girebilmesi ve suda boğulma olaylarına karşı alınacak tedbirler ele alındı.

Bir Çok İsim Katkı Sağladı

Toplantıya, Kaymakam İlyas Memiş’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Ayten Tuna, Emniyet Müdürü Faik Karabaş, Jandarma Komutanı Ahmet Çağdaş Ak, Sahil Güvenlik ve Bot Komutanı Ozan Çatık, Yazı İşleri Müdürü Tuncay Kuru, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bora Zihni, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Aslan Alparslan, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ömer Yiğit Yalçın, İlçe Tarım Müdürü Songül Aydın ve Turizm Büro Sorumlusu Ahmet Taşçı katıldı.

Haber: Bülten

Sebze ve Meyve Fiyatlarında Yaz Mevsimi Değişimi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu