EtkinlikGündemİlçe Haberleri

Burhaniye’de Anneler Günü Coşkusu: Ücretsiz Kadınlar Matinesi

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde yürütülen çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.

Burhaniye’de Anneler Günü Coşkusu: Ücretsiz Kadınlar Matinesi

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde yürütülen çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. Belediye, Anneler Günü’nde unutulmaz bir gün geçirmesi için kadınlar için özel bir etkinlik düzenliyor.

12 Mayıs Pazar günü Burhaniye Belediyesi Ahmet Akın Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan ücretsiz kadınlar matinesinde, Sanatçı Anıl eşliğinde kadınlar eğlenceli bir gün geçirecekler. Belediye Hizmet Binası önünden her saat başı kalkacak ücretsiz otobüslerle ulaşım sağlanacak, böylece tüm kadınlar etkinliğe rahatça katılabilecekler.

Başkan Deveciler, annelerin hoşgörü, fedakarlık, sabır, sevgi ve saygının kaynağı olduğunu vurgulayarak tüm annelerin gününü kutladı ve her günlerini aynı sevinç ve coşkuyla geçirmelerini temenni etti. Tüm kadınları etkinliğe davet eden Deveciler, “En değerli varlıklarımız olan annelerimiz için düzenlediğimiz ücretsiz Anneler Günü Kadınlar Matinesine tüm kadınları bekliyoruz” dedi.

 

 

Haber: Bülten

7. Teferic Şenlikleri Ayvalık’ı Renklendirecek!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu