Balıkesir Merhaba Gazetesi

BURHANİYELİLERE YATIRIM MÜJDESİ

BURHANİYELİLERE YATIRIM MÜJDESİ
15 Nisan 2015 - 0:07

Genel

Bir heyetle Burhaniye’yi ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur, yatırım müjdeleri verdi, “Burhaniye Ege’nin incisi olacak” dedi, hem muhalefete hem de Fethullah Gülen’e yüklendi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, kurmaylarıyla birlikte merkezi hükümetin ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet ve yatırımlarını yerinde incelemek için Burhaniye ilçesine çıkarma yaptı. Başkan Uğur, Genel Sekreter Osman Yenidoğan, BASKİ Genel Müdürü Mustafa Bayram ve daire başkanları ile birlikte yaptığı ziyaretinde Burhaniyelilere yatırım müjdeleri verdi

Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, daha önce sözü verilen amfitiyatro projesinin ihale aşamasına geldiğini, ilki geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen zeytin sineğiyle mücadeleyi bu sene de sürdüreceklerini, Burhaniye’nin rüyası olarak ifade edilen Reşitköy barajı Projesinin de 2015 yılı yatırım programında yer alacağını açıkladı.

KIRSALDA HİZMETLER HIZLANACAK’

Ak Parti Burhaniye İlçe Başkanlığı ziyaretiyle Burhaniye programına başlayan Başkan Uğur, burada Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Ak Parti Milletvekili Adayı Mahmut Poyrazlı, Ak Parti Burhaniye İlçe Başkanı Onur Bedir, Ayvalık Ak Parti İlçe Başkanı Hakan Kayaalp, partililer ve vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılandı. Uğur burada yaptığı konuşmasında, “Burhaniyeliler; Necdet Uysal’ı başkan seçerek beklentilerinin ne kadar yüksek olduğunu gösterdi” dedi. Uğur, kırsalda hizmetlerin hızlanacağını söyledi. Türkiye’nin 7 Haziran’da genel seçimlere gideceğini ve bazı grupların Ak Parti’nin önünü kesmek için çalışmalar yürüttüğünü kaydeden Başkan Ahmet Edip Uğur, isim vermeden Fethullah Gülen’e ve muhalefete de yüklendi. Uğur, “Pensilvanya çetesinin içi saman dolu gazetesi var. Geçenlerde bir makale yayınlandı. Makalede; ‘Bundan üç ay önce olsaydı CHP’ye oy verecektim, şimdi oyumu HDP’ye vereceğim’ diyor. Bunlar Ak Parti iktidar olmasın da kim olursa olsun diyorlar, ama bir taraftan da mağluplar kulübü var. Bu muhalefet yenilen pehlivan misali güreşe doymuyor” dedi. Başkan Edip Uğur Ak Parti Burhaniye İlçe Başkanlığı ziyareti sonrasında, 15 Mart’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan Burhaniye Hükümet Konağı’nı inceleyerek programını tamamladı.

HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.