Balıkesir Merhaba Gazetesi

BURSEM’de Öğrenciler Tercih Yapıyor

BURSEM’de Öğrenciler Tercih Yapıyor
03 Ağustos 2022 - 10:55

BURSEM’de Öğrenciler Tercih Yapıyor

 

YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından Burhaniye Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi (BURSEM),  öğrencilere ücretsiz Tercih Danışmanlığı hizmeti sunmaya başladı.

 

 ‘‘EN İYİ OKULLAR SEÇMEDE YARDIMCI OLUYORLAR’’

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarının açıklanmasının ardından Burhaniye’de yaşayan yüzlerce öğrenciyi tercih heyecanı sardı.  Üniversite hazırlık sürecinde olduğu gibi tercih döneminde de en iyi ve doğru tercihlerin yapılabilmesi adına öğrencilerin yanında olan BURSEM, ücretsiz Tercih Danışmanlığı hizmetiyle öğrencilerin gelecekleri için en iyi okulları seçmelerine yardımcı oluyor.

‘‘ SON TARİH 5 AĞUSTOS ’’

BURSEM Eğitim Merkezinde Rehberlik ve Psikolojik Uzman Danışmanlar eşliğinde yapılan tercihler için, son tarih 5 Ağustos olarak belirlendi. İlçede yaşayan ve eğitim alanında tercihlerde zorlanan öğrencilere yönelik yapılan hizmette, ayrım yapılmaksızın her öğrenciye ücretsiz tercih danışmanlığı hizmeti sunuluyor. Tercih adayları 0266 412 52 00 numaralı telefondan randevu alarak Belediye Hizmet Binası arkasında yer alan BURSEM’de tercih danışmanlığı hizmet alabilecek. Haber: Nursima Akyürek

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.