Balıkesir Merhaba Gazetesi

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur:

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur:
28 Ocak 2015 - 0:05

Genel

Havran bizi hep destekledi

Havran’ı ve Havranlıları çok sevdiğini, Havran’ın her seçimde desteğini gördüklerini, söyleyen Başkan Uğur, “Bizler de Havran’a sevgimizi yapacağımız hizmetlerle göstereceğiz” dedi.

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy ve Belediye Meclis Üyeleri önceki Balıkesir Ak Parti İl Başkanı Dinçer Orkan ve Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur’u ziyaret etti. Başkan Ersoy ve Belediye Meclis Üyeleri ilk olarak Ak Parti İl Başkanı Dinçer Orkan’ı ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileğinde bulundu. Başkan Ersoy ve ekibi, İl Başkanlığı sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur’u makamında ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirterek Havran’ı ve Havran halkını çok sevdiğini söyledi. Uğur Havran’ın her seçimde tam destek verdiğini belirterek, “Bizler de Havran’a sevgimizi bundan sonra yapacağımız hizmetler ile göstereceğiz” dedi. Uğur Havran’ın arıtmasının bulunmadığını bu konuda çalışma başlattıklarını en kısa sürede arıtmanın faaliyete geçeceğini bildirdi.

Uğur, “Seçimlerden sonra Başkanımız Emin Ersoy bizlere evlere Eybek suyunun verilmesi konusunda proje getirdi. Projeyi inceledikten sonra suyun çıktığı noktaya ilgili müdürlerimiz ile gittik. Muazzam bir su kaynağı var hemen projenin hayata geçmesi yönünde talimat verdim Havran’da evlerdeki musluklardan Eybek suyunu Allahın izniyle akıtacağız. Başkan Emin Ersoy ile yatırımlar konusunda sürekli görüşüyoruz Havran halkı siyasetin mutfağından gelen genç başarılı bir başkana sahip şu ana kadar gösterdiği performanstan memnunuz” dedi.

Başkan Emin Ersoy ise, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Edip Uğur her zaman bizim yanımızda oldu kendisine desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi. Ersoy, Başkan Uğur’un Ak Parti genel başkan yardımcısı iken de ilçeye yapılacak hastane konusunda büyük destek verdiğini, hastane temelinin önümüzdeki günlerde atılacağını belitti. Ersoy, “Emek veren herkesten Allah razı olsun İlçemiz modern bir hastaneye kavuşacak” diye konuştu. HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.