Balıkesir Merhaba Gazetesi

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI UĞUR’KÖŞKTE

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI UĞUR’KÖŞKTE
11 Kasım 2014 - 0:16

Genel

***Büyükşehir belediye başkanı olarak köşke çıkan ve ziyaret gerçekleştiren İlk büyükşehir belediye başkanı Ahmet Edip Uğur oldu.

***Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur’u makamında kabul etti. Cumhurbaşkanı Başkan Uğur’a yaptığı görüşmede ‘Balıkesir’e selamımı götürün verimli hizmetlerinizin arkasındayım’ dedi.

UĞUR ‘BALIKESİR’İ ANLATTI’

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etti. Yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayında ilk ziyareti gerçekleştiren Başkan Uğur ‘ Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi şahsımı yeni makamlarında kabul ettiler. Bu güzel ve anlamlı ziyaretimizde Sayın Cumhurbaşkanımız ile Balıkesir üzerine görüşme ve projelerimizi, sıkıntılarımızı, çalışmalarımızı, yatırımlarımızı aktarıp anlatma fırsatı yakaladım. Çok olumlu, verimli bir kabul oldu” diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti.

UĞURLU DESTEK

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, geçtiğimiz hafta içerisinde gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki kabulünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Balıkesir’e ayrı bir önem verdiğini, ziyaretten dolayı da büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ettiğini kaydetti. Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile son derece verimli bir görüşme yaptık. Kendileri aktardığımız konuları büyük bir dikkatle dinlediler. Sayın Cumhurbaşkanımız Balıkesir’e her zaman tam destek vermeye devam edeceğini bize ifade ettiler” dedi. HABER MERKEZİ

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.