Gündemİlçe Haberleri

Büyükşehir Belediyesi  3 Kırsal Bölgede Analiz Yaptı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın hafta sonunu; Karesi, İvrindi ve Gönen’de kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi.

Büyükşehir Belediyesi  3 Kırsal Bölgede Analiz Yaptı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın hafta sonunu; Karesi, İvrindi ve Gönen’de kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi.

Buyuksehir Belediyesi 3 Kirsal Bolgede Analiz Yapti 1

“Önceliğim kırsal” diyen Akın, mahallelerdeki kalkınma ve yaşam standartlarına dikkat çekti. Üç ilçede gerçekleşen vatandaş buluşmalarında verilen sözler ve hizmetler öne çıktı.

Buyuksehir Belediyesi 3 Kirsal Bolgede Analiz Yapti 2

Akın “Çözeceğiz”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, geride bıraktığımız hafta sonunda Karesi, İvrindi ve Gönen’de kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşlarla bir araya gelerek gittiği bölgelerde incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın “Vatandaşımızın sorunlarını kendisinden dinleyerek çözmeye söz verdik. Her zaman vatandaşlarımızla iç içe olacak ve kol kola yürüyeceğiz” dedi.

Buyuksehir Belediyesi 3 Kirsal Bolgede Analiz Yapti 3

Öncelik Kırsal

Başkan Ahmet Akın “Halkımız için çalışırken halkımızla birlikte yürüyerek, vatandaşımızın sorunlarını kendisinden dinleyerek çözmeye söz verdik. Her zaman vatandaşlarımızla iç içe olacak ve kol kola yürüyeceğiz. Hep söyledim, yine söylüyorum. Önceliğim kırsal mahallerimizi kalkındırmak ve yaşam standartlarını yükseltmek. Sulama sezonu hazırlıklarımız tamamlanmak üzere. Tarla yollarını genişletiyoruz. 4 milyon dekarlık alanın, yaklaşık 1 milyon dekarlık alanını tamamladık. Mezarlık temizliği ve bakım onarımlarını yapıyoruz. Kırsal mahallelerimizde daha hayata geçireceğimiz birçok projemiz var. Bunların her birini sizlere danışarak uygulamaya alacağız” diye konuştu.

Geleneksel Hayır İle 2 Bin Kişi Bir Araya Geldi

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu