Balıkesir Son Dakika HaberleriGündem

Büyükşehir Belediyesinden Açıklama

Büyükşehir Belediyesinden Açıklama

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi logo tartışmalarına tanıklık etmişti. Konuyla ilgili AK Parti grup Başkan Vekili Yasin Sağay’ın logo ve montaj eleştirilerine yanıt gecikmedi.

Belediye Basın biriminden edinilen bilgiye göre Başkan Ahmet Akın, “Belediyedeki personel AK Parti iktidarı dönemindeki personel ve onlara montajcı diyorsanız hakaret ediyorsunuz” dedi. Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Haziran Ayı İkinci Birleşimi’nde gerçekleşen logo ile ilgili revizyon maddesine AK Parti grubu red oyu vermişti.

Büyükşehir Belediyesinden Açıklama

Dönüşüm Gelişim Değişim Mesajı

Başkan Ahmet Akın, logo ile ilgili yaptığı açıklamada “Her gittiğimiz yerde Büyükşehir logosunun altında hepimizin, bütün belediyelerimizin logosunun olmasını istiyorum. Ve inşallah, ben bunun olacağına eminim. Biliyorum ki birlikte olursak yan yana da yürürsek ki yürüyoruz.

Büyükşehir Belediyesinden Açıklama
Büyükşehir Belediyesinden Açıklama

Balıkesir, tam anlamıyla hak ettiği noktaya gelip, el birliğiyle kimseyi ayırmadan hep beraber inşallah bunu daha da büyütmeyi istiyoruz. Bu konuda destekleriniz için de teşekkür ederim.” dedi. Konuşmasına “Dönüşüm Kongresi’ni boşuna yapmadık. Balıkesir dönüşüyor, Balıkesir gelişiyor, Balıkesir güzelleşiyor hemşehrim.” Şeklinde konuştu.

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu