Balıkesir Merhaba Gazetesi

CAFE CİNE

CAFE CİNE
24 Ocak 2015 - 0:03

Genel

Balıkesir’de gençlerin vazgeçemediği mekan Cine Cafe tazı çayı, kahvesi, nescafesi, yeşil çay, çikolatalı lezzetleri ve çok daha fazla çeşidi ile Kurtdereli Heykeli yanında hizmet veriyor. Sohbetlerin yapılabileceği ve arkadaşlarla buluşulan ortak mekan olarak anılan Cine Cafe Balıkesir’in en çok tercih edilen Cafe’lerinden biri

Sinema kafe, bir sinema sahnesi ve kafeyi birleştiren Cafe Cine adı altında Balıkesir’de gençlerin ve özellikle müdavimlerinin vazgeçilmez mekânları arasında yer alıyor. Yaz kış her mevsim farklı tatlar ve samimi ortamların bulunduğu Cine Cafe, kütüphane köşesi ile de keyifle kitap, dergi ve gazete okuma olanağını sunuyor.

Mekânda enerji veren renkler müşterilere canlılığı sunarken soğuk günlerde gündüz ve akşamları  sıcacık bir mekana dönüşen Cafe Cine farkını hissettiren mekan sahipleri, aynı zamanda güler yüzlü hizmetin adı olduklarının mesajını, adım attığınız andan itibaren hissettiriyor.

MÜŞTERİLERİ CAFE CİNE İÇİN NE DİYOR?

Ecem Kandemir: Burada öğrenciyim. Rahatlıkla gidebileceğim bir mekân ve arkadaşlarımla buluşma noktamız. Cafe Cine samimi bir atmosfer yayıyor burayı seviyoruz.

Nuri Zanat: Ben genelde çay içmek için geliyorum. Her yere gidemiyorum midem çok hassas. Burada içtiğim yediğim her şeyi rahatlıkla yiyebiliyor içebiliyorum.

Burak Umutlu: Arkadaşım Hasan buraya daha çok geliyor bende onun la birlikte geldiğim için alıştım. Kendimi rahat hissettiğim bir yer. Benim için Gençlik merkezi gibi burası.

Beril Çivi: Üniversite öğrencisiyim. Ankara ‘dan geliyorum. Balıkesir’e alışamadım. Gidilebilecek çok fazla bir yer yok zaten burada. Bir yere giderken Güleryüz ve kendinizi rahat hissedeceğiniz mekan ararsınız Cafe Cine’de böyle bir yer. İyi ki var.

Tunahan Dirsöz: Balıkesir değişmeli bende Beril gibi düşünüyorum. Erzurumluyum fakat öğrenciliğimi daha canlı bir şehirde geçirmek isterdim. Balıkesir değişmeli ama değiştiği zamanda biz zaten artık burada olmayacağız hiç olmazsa yeni gelen öğrenciler adına değişim ve gelişim göstermeli.

HAZIRLAYAN: KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.