Balıkesir Merhaba Gazetesi

ÇALIŞARAK KAZANACAĞIZ

ÇALIŞARAK KAZANACAĞIZ
0
10 Mart 2019 - 14:36

Seçim ziyaretlerine Manyas ilçesi ile devam eden İsmail Ok , Manyas Belediye Başkan Adayi Tandan Barçın ile köylere çıkarma yaptı.

Manyas pazaryeri ve esnaf ziyaretleri yapan Ok daha sonra köylere ziyaretlerde bulundu. Pazaryerinde hem vatandaşlar ile hemde pazaryeri esnafı ile sohbet eden Ok “Manyas’tayız. Belediye Başkan Adayımız Tancan Barçın ile pazaryeri esnafımızı ziyaret ediyoruz. Pazar alışverişi yapan da, pazar esnafı da gün geçtikçe geçinmenin daha zorlaştığını anlatıyor. Zorlukları daha çok çalışarak aşacağız. Birlikte kazanacağız” dedi.

TANCAN; OK İLE UYUMLU ÇALIŞACAĞIZ

Manyas Belediye Başkanı ve Adayı Tancan Barçın seçim ziyaretlerinde Büyüksehir Belediyesinin yanlış uygulamalarından ve kendilerinden olamayan belediyelere ayrımcılık yapıldığını ifade etti. Tancan “Belediyecilik tüm kesimleri kucaklayan, ayrım yapmayan bir kurumdur. Manyas’ta bizlere oy vermeyenlerinde belediye başkanıyız. Yaşadığımız bu sorunları İsmail Ok ile aşacağız. Uyumlu çalışacağımıza ve Manyas’a daha iyi, daha adil bir hizmet getireceğimize eminim” dedi.

KÖYLÜMÜZÜN ARKASINDA BÜYÜKŞEHİR OLACAK

Köylere yaptığı ziyaretlerde vatandaş tarafından ilgi ile karşılanan Ismail Ok her kahvehanede vatandaşa hitap ederek projelerini anlattı. Özellikte zor günler geçiren çiftçilerin dikkatle dinlediği Ok ” Toprağa küsen çiftçimizi yeniden üretime kazandıracağız. Ürettiğiniz ürünleri köylümüzden satın alarak marka değer kazandırıp tüm dünya ya pazarlayacağız. Artık çiftçimiz üretirken korkmayacak. Ürettiği her ürünün ilk talibi büyükşehir olacak” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
DEDİ KODU KÖŞESİ
GÜNLÜK HABER AKIŞI
İFTARDA BULUŞTULAR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
LEYLEKLER YUVASINDA YANDI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
CESET DEREDE BULUNDU
GÜNLÜK HABER AKIŞI
MUHTARLARA YARDIMCI PERSONEL
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BSM’YE ÖDÜL  

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.