Balıkesir Merhaba Gazetesi

Çanakkale gezisinin analizini yaptılar

Çanakkale gezisinin analizini yaptılar
16 Nisan 2015 - 0:04

Genel

Sındırgı Belediyesi Çanakkale Zaferi’nin 100. yıldönümü sebebiyle Çanakkale gezisi düzenledi. Geçtiğimiz günlerde 27 araçla Çanakkale gezisi gerçekleştiren Sındırgı Belediyesi, gezide görev alan personel ile toplantı yaptı. Sındırgı Belediyesi, yapılan hizmetlerde meydana gelen aksaklıkları varsa tespit etmek ve vatandaşlardan gelen istek ve önerileri değerlendirerek bir sonraki program için yenilik ekleyerek daha öncekinden profesyonel bir etkinlik düzenlemek adına toplantı düzenledi.

KİMSEYİ MAĞDUR ETMEMEYE ÇALIŞTIK

Toplantıda Sındırgı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Salih Durak, Çanakkale gezisinde görev alan personele teşekkür ederek başladığı konuşmasına, “İlçemizde bir ilk niteliğinde hatta çoğu belediyenin uygulamadığı bir programa hep birlikte imza attık. Öncelikli olarak yetimler, şehit ve gazi yakınlarından oluşan bir grupla gezimizi gerçekleştirmeyi planlıyorduk. Ancak vatandaşlarımızdan gelen yoğun talebi ve isteği geri çeviremedik. Kimseyi mağdur etmemeye çalıştık. Çok şükür 27 araç ve yaklaşık 1200 kişiden oluşan konvoyumuz sorunsuz bir şekilde ilçemize döndü” diyerek devam etti.

AYRI GEZİ PROGRAMLARI DÜZENLEYECEĞİZ

Durak, vatandaşların büyük bir kısmının uygulamadan memnun olduğunu belirterek, “Geziye katılan vatandaşlarımız da memnuniyetlerini her fırsatta dile getirerek bu tür gezilerin tekrarlanmasını istediler. Bizlerde yine hep birlikte muhtarlarımız, esnafımız, vatandaşlarımız için ayrı ayrı gezi programları düzenleyeceğiz” dedi. Durak, toplanyıyı düzenleme sebeplerine de değinerek, “Bugün burada toplanma sebebimiz hem sizlere başarılarınızdan dolayı teşekkür etmek, hem de önümüzdeki programlara vatandaşlarımızın daha fazla rahat etmesi adına ne gibi yenilikler ekleyebiliriz? bunun istişaresini yapmaktı. Herkesin emeğine sağlık” şeklinde konuştu. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.