Balıkesir Merhaba Gazetesi

CANBEY ‘DESTEK SİZDEN HİZMET BİZDEN’

CANBEY ‘DESTEK SİZDEN HİZMET BİZDEN’
05 Haziran 2015 - 1:21

Genel

AK Parti Milletvekili Adayı Mustafa Canbey, niyetimiz çalışmak ve hizmete vasıl olmak dedi. Milletvekili Adayı Mustafa Canbey İvrindi’nin köylerine çıkartma yaptı. Aynı gün akşamında ise Pamukçu’da gerçekleştirilen seçim çalışmalarına katıldı, AK kadrolara destek çağrısını yineledi.

CANBEY ‘DESTEK SİZDEN HİZMET BİZDEN’
AK Parti Milletvekili Adayı Mustafa Canbey, niyetimiz çalışmak ve hizmete vasıl olmak dedi. Milletvekili Adayı Mustafa Canbey İvrindi’nin köylerine çıkartma yaptı. Aynı gün akşamında ise Pamukçu’da gerçekleştirilen seçim çalışmalarına katıldı, AK kadrolara destek çağrısını yineledi. Çalışmalarını ara vermeksizin sürdüren 8’nci sıra adayı Mustafa Canbey, Demirciler, Değirmenbaşı, Kıbıklar, H.Ahmetler, Kına, Yürekli, Geçmiş, Bozören, Karaçepiş, Osmanlar ve Topuzlar köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Canbey’e İvrindi ilçe başkanı Hayrettin Alacaoğlu, Kadın Kolları Başkanı Zühre Çakır ile partililer eşlik etti. Gittiği hemen her yerde partili-partisiz herkesin ilgisini çeken ve gönüllerde taht kuran Canbey, destek çağrısını yineledi. İvrindi programının ardından Canbey akşam programında ise Milletvekili adayları Mahmut Poyrazlı ve Mehmet Bayyiğit ile birlikte Pamukçu’da seçim çalışmalarını sürdürdü. Buradaki çalışmalara Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ile Altıeylül İlçe Başkanı Ümit Demirbaş ve teşkilat mensupları eşlik etti. Canbey, “Gittiğimiz her yerde hep birlikte ülkemize hizmet için destek istiyoruz” diye konuştu. FATMA KARA

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.