Balıkesir Merhaba Gazetesi

CANBEY’DEN ADAYLIK AÇIKLAMASI

CANBEY’DEN ADAYLIK AÇIKLAMASI
09 Nisan 2015 - 0:06

Genel

Akparti Balıkesir 8.sıradan aday gösterilen Mustafa Canbey Balıkesir halkına teşekkür etti.

Aday adaylığı sürecinde Balıkesir’ in bütün ilçelerine ziyaretlerde bulunan ve aktif rol oynayan Mustafa Canbey “Balıkesir İl ve ilçe teşkilatlarımıza, değerli dostlarıma, sivil toplum kuruluşlarına, ulusal ve yerel basınımıza ve hemşerilerime teşekkürü bir borç biliyorum. “ dedi.

7 Haziran seçimlerinin Türkiye için bir milat olacağını belirten Canbey “Ülkemizin içinden geçmekte olduğu bu kritik süreçte çıktığım bu uzun ince yolda, yeni Türkiye’nin inşa sürecinden tarafıma düşen yükümlülükleri layıkıyla yerine getireceğim. Ay Yıldızlı al bayrağın altında yüce ülkemizin kalkınması, büyümesi ve milletimizin refahı için bütün gayretimle çalışacağım.” dedi.

Mustafa Canbey “Aday adaylığı sürecinde diğer aday adayı arkadaşlarımla gönül birlikteliği içinde çalıştık, bundan sonra da çalışacağız. Davamızın yücelmesi için gayret edeceğiz. Aday gösterilen gösterilmeyen tüm dava arkadaşlarımızla beraber bu kutlu yürüyüşümüze devam edeceklerini belirtti.

Milletvekili aday listesinde yer alan bütün adaylara başarı dileklerinde bulunan Mustafa Canbey “Partimizin kurucusu Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız ve Başbakanımızın vizyonu doğrultusunda önümüzdeki seçimde 400 milletvekili hedefiyle çalışacağız.” dedi. ( Haber Merkezi )

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.