Balıkesir Merhaba Gazetesi

Çataldağ Zirvesinde Mahsur Kalan Off Road Ekibi Kurtarıldı

Çataldağ Zirvesinde Mahsur Kalan Off Road Ekibi Kurtarıldı
23 Ocak 2021 - 14:45

Çataldağ Zirvesinde Mahsur Kalan Off Road Ekibi Kurtarıldı

Susurluk ilçesinde bulunan Çataldağ zirvesinde Balıkesir Off Road Ekibi araçları yoğun kar yağışı sebebi ile mahsur kaldı.

ARAÇLARI KARA SAPLANAN EKİP KURTARILDI

Susurluk ilçesinde bulunan Çataldağ zirvesinde Balıkesir Off Road Ekibi araçları yoğun kar yağışı sebebi ile mahsur kaldı. Edinilen bilgilere göre Susurluk Belediyesi’ne durumu haber veren Off Road ekibi belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kurtarıldılar. Off Road ekibi araçları fen işleri personelleri tarafından saplandıkları kardan çıkarıldı.

BAŞKAN GÜNEY OLAY YERİNDEYDİ

Susurluk Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte Off Road ekibinin mahsur kaldığı bölgeye İlçe Belediye Başkanı Nurettin Güney’de geldi. Kara sağlanan araçların çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Güney Off Road ekibine geçmiş olsun dileklerini de iletti. Güvenli bir şekilde kurtarılan ekibin sağlık durumlarında herhangi bir sorun olmadığı sadece araçların kara saplandığı açıklandı.

OPERASYON SONRASI MESAJ

Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney kurtarma operasyonu sonrası sosyal medya hesabından açıklamada bulunduğu bir mesaj yayınladı. Başkan güney mesajında, “Yoğun kar yağışı sebebiyle Çataldağ zirvesinde mahsur kalan Balıkesir Off Road Ekibi araçlarını Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğümüzce birlikte Susurluk Off Road ekibi ile araçların güvenli bir şekilde kurtarımı yapılmıştır. Mücadele veren arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.” İfadelerine yer verdi.

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.