Balıkesir Merhaba Gazetesi

Çelebi’ye sevgi seli

Çelebi’ye sevgi seli
04 Mart 2015 - 0:09

Genel

Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili aday adayı Adnan Çelebi dün MHP İl binasında adaylığını açıklarken , partililer tarafından yoğun bir kalabalık ve coşkuyla karşılandı. Çelebi kendisine gösterilen yakın ilgiden dolayı “Bu coşkuyu sandıkta da yaşayalım” dedi.
Adnan Çelebi, yaptığı konuşmada ülkedeki karanlık tablonun Türk milletinin geleceğe umutla bakmasını sağlayan dayanağının MHP olduğunu belirtti. “Türk devletine ve yüce Türk milletine ihanet edenler, maddi ve manevi varlığını ve mirasını yağmalayanlar bunun hesabını mutlaka vereceklerdir.” diyen Çelebi, “Yapılan ihanetlerin hesabını sormak, tahrip edilmiş değerlerimizi onarmak, milli devleti yeniden inşa edecek MHP iktidarına bir nefer olmak için milletvekili olmak istiyorum. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Balıkesir’in sesi ve nefesi olacağıma söz veriyorum” diyerek milletvekilliği aday adaylığını açıkladı.
MHP İl Binası’nda aday adaylıklarını açıklayan Adnan Çelebi ve Kamil Gültekin Öztürk, açıklama sonrası partililer ve basın mensupları ile birlikte Alaca Mescit önünde hazırlanan pilav hayrına katılıp vatandaşlara kendi elleriyle servis yaptılar. AHMET İMREN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.