Balıkesir Merhaba Gazetesi

ÇETİNEL ADAY ADAYI

ÇETİNEL ADAY ADAYI
03 Mart 2015 - 0:02

Genel

Milliyetçi Hareket Partisi İl Binasında aday adaylığı açıklamasını yapan Rafet Çetinel, kendini tanıtarak başladığı konuşmasında 7 haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçimlerde MHP tek başına iktidar olacaktır’ dedi.
İl Binasında dün yapılan aday adaylığı açıklamasında Çetinel şöyle konuştu: 1996 /1999 yılları arasında Milliyetçi hareket partisi il yönetiminde il sekreteri olarak görev yaptım.1999 yerel seçimlerinde Milliyetçi hareket partisin ‘den belediye meclis üyesi seçildim.2004 yılında Milliyetçi hareket partisin den Balıkesir belediye başkan adayı oldum.2007 yılı genel seçimlerinde Milliyetçi hareket partisi den 4. sıra milletvekili adayı olarak seçimlere katıldım. 2011 yılı genel seçimlerinde Milliyetçi hareket partisi den 2. sıra milletvekili adayı olarak seçimlere katıldım. Uzun yıllar süregelen, gerek siyasi, gerekse sosyal alandaki faaliyetlerimin bana kazandırmış olduğu tecrübe ile artık Ülkeme, Şehrime, partime ve siz Balıkesirlilere hizmet etmek için 7 Haziranda yapılacak olan 25. Dönem milletvekilliği aday adaylığımı huzurlarınızda ilan etmekteyim.
ÇETİNEL ‘GELİN BİRLİK OLALIM’
Çağrımız; yolu Ahmet Yesevi’nin, Mevlana’nın, Yunus Emre’nin, Hacı Bektaşi Veli’nin yolu olanlaradır. Çağrımız; istismar edilmeksizin din ve vicdan özgürlüğünün tam manasıyla tesis edilmesini isteyenlere, inanan ve inandığı gibi yaşama arzusunda olanlaradır. Çağrımız; camide, okulda ve kışlada siyaset olmasın diyenleredir. Çağrımız; yatırım ve üretim yapan, ürettiğinin karşılığını görmek isteyenleredir. Çağrımız; çalışan, üreten ve emeğinin karşılığını hakça almak isteyenleredir. Çağrımız; demokrasinin erdemine inananlaradır. Çağrımız siz Balıkesir’lileredir. Gelin bir olalım oynanan oyunları bozalım. GAMZE ATİLA

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.