Balıkesir Merhaba Gazetesi

Çevre etkinliğinde Fettah Can konseri

Çevre etkinliğinde Fettah Can konseri
24 Kasım 2014 - 0:04

Genel

Altıeylül Belediyesi’nin çevre etkinliğine Fettah Can da bir konserle katıldı.  Can, 1,5 saat süren konserinde hayranları ile buluştu.

Kurtdereli Spor Salonu Fettah Can’ın konserini izlemeye gelenlerle doldu.  Altıeylül Belediyesi’nin düzenlediği Çevre Etkinliği için Balıkesir’e gelen Fettah Can, konseri sırasında çevre bilincinin önemine de vurgu yaptı. Fettah Can’ı izlemeye gelen hayranları,  Kurtdereli Spor Salonu’nu hınca hınç doldurdu.  Konser öncesinde Genç TEMA Başkanı Selim Güneş, Altıeylül Belediyesi’nin gerçekleştirdiği çevre etkinliklerini desteklediklerini belirterek, çevre sorunlarına karşı bütün vatandaşların hassas olması çağrısında bulundu.

Doç. Dr. Burhanettin Farizoğlu da, çevre ve geri dönüşüm için herkesin elinden geleni yapması gerektiğini, temiz çevre için bunun önemli olduğunu belirtti. Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Eray, Altıeylül Belediyesi’nin çevreye duyarlı bir belediye olduğunu ve bu kapsamda dolu dolu 3 gün süren çevre ve geri dönüşüm etkinliği düzenlediklerini ifade etti. Konseri sırasında Balıkesir’e ilk kez geldiğini belirten Sanatçı Fettah Can,  Balıkesirlileri çevre sorunlarına karşı duyarlı olmaya, bu bilincin oluşmasına destek vermeye çağırdı. Can, Altıeylül belediyesine duyarlılığından dolayı teşekkür etti.  Altıeylül Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Elvan Bahar Göktepe, sanatçı Fettah Can’a konseri sonunda Altıeylül Belediyesi’nin Şadırvan desenli plaketini sunarak teşekkür etti. HABER: DURMUŞ ALİ DOĞDU

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.