Gündemİlçe HaberleriSiyaset

CHP Balıkesir Haziran Ayı 2. Olağan Toplantısını Yaptı

CHP Balıkesir'de Yeni Yol Haritası Belirlendi

CHP Balıkesir Haziran Ayı 2. Olağan Toplantısını Yaptı

CHP Balıkesir’de Yeni Yol Haritası Belirlendi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanlığı, Haziran ayı 2. Olağan İl Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, danışma kurullarının tamamlanması, yerel yönetimlere ilişkin değerlendirmeler ve önümüzdeki hafta yapılacak ilçe başkanları toplantılarının hazırlıkları ele alındı. CHP’nin Balıkesir’deki durumu gözden geçirildi ve yeni yol haritası üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan CHP Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı, partinin her geçen gün büyüdüğünü ve değişim şiarıyla iktidar olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini belirtti. Köybaşı, “Partimizin bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese minnettarız. Birlik ve beraberlik içinde çalışarak daha büyük başarılara imza atacağız,” dedi.

Chp Balikesir Iktidar Icin Yol Haritasi Belirleyecek 1

Köybaşı, Balıkesir il örgütü, parti yönetimi ve tüm üyelere teşekkür ederek, toplantının ardından yapılan değerlendirmelerde partiye olan desteğin artırılması ve daha geniş kitlelere ulaşılması için stratejiler geliştirildiğini ifade etti. Yönetim kurulu üyelerinin katkılarıyla şekillenen yeni yol haritası üzerinde fikir birliğine varıldı. Gelecek seçimlerde daha etkili bir politika izlemek için öneriler paylaşıldı ve bu doğrultuda atılacak adımlar tartışıldı.

Chp Balikesir Haziran Ayi 2. Olagan Toplantisini Yapti 1

Toplantıda, parti hedefleri doğrultusunda yapılması gereken çalışmalar ve bu çalışmaların nasıl daha etkili hale getirilebileceği üzerinde duruldu. CHP’nin Balıkesir’de güçlenmesini sağlamak için çeşitli stratejiler üzerinde fikir birliğine varıldı. Katılımcılar, seçim sürecinde izlenecek politikalar, saha çalışmaları ve halkla ilişkiler konularında detaylı planlar hazırladı. Parti örgütünün daha aktif ve etkili çalışması için gerekli adımların atılması kararlaştırıldı.

Toplantı sonrasında konuşan CHP Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı, “Haziran ayı 2. Olağan İl Yönetim Kurulu toplantımızı yaptık. Toplantımızda haziran ayı başında tamamladıkları danışma kurullarını değerlendirdiklerini, danışma kurullarına katılarak görüş, düşünce ve eleştirilerini bizlerle paylaşarak bizlere yol gösteren ilçe başkanlarıma, kadın kolları ve gençlik kolları başkanlarıma, önceki dönem il ve ilçe başkanlarıma, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerine, Disiplin Kurulu üyelerine, partili dostlarımıza teşekkür ederim,” dedi.

Köybaşı, konuşmasında emekliler, işçiler, memurlar, gençler ve yaşlıların sorunlarına da değinerek, “Tek hedefimiz, genel iktidar için gece gündüz demeden çalışmak. Omuz omuza, hep birlikte, güçlü örgüt, güçlü CHP. Hedef genel iktidar,” ifadelerini kullandı.

Ozgur Ozel Asla Rehavete Kapilmayin 1

Geçinemiyoruz Mitingi

Erden Köybaşı, “Bu hafta sonu 30 Haziran Pazar günü Genel Başkanımız Sn. Özgür Özel’in katılacağı ‘GEÇİNEMİYORUZ MİTİNGİ’ için, İş Emek Özgürlük için Gebze’ye gidiyoruz. Tüm örgütümüzle omuz omuza hep birlikte orada olacağız. Yokluğa, yoksulluğa, adaletsizliğe karşı sesimizi daha güçlü kılmak için tüm yol arkadaşlarımızı ilçe başkanlıklarımıza bekliyoruz,” dedi.

Yönetim kurulu toplantısı, üyelerin Balıkesir’deki çalışmalar hakkında görüşlerini paylaşmalarıyla sona erdi.

İmamoğlu’ndan Kılıçdaroğlu Açıklaması

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu