Balıkesir Merhaba Gazetesi

CHP BALIKESİR MİLLETVEKİLİ AHMET AKIN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI: BU BAYRAM, GÜZEL GÜNLERİN BAŞLANGICI OLSUN

CHP BALIKESİR MİLLETVEKİLİ AHMET AKIN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI: BU BAYRAM, GÜZEL GÜNLERİN BAŞLANGICI OLSUN
27 Temmuz 2020 - 12:15

CHP Balıkesir Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Ahmet Akın, halkın huzur içinde yaşadığı, hiçbir kaygı duymadan geleceğe umutla baktığı bir Türkiye özlemi duyduklarını belirterek, “Kurban Bayramlarımız paylaşımın, birlikte olma ve dayanışma kültürümüzün taçlandığı günlerdir. Bu günlerimizin verdiği huzuru, yaşattığı duyguları, özlemini duyduğumuz Türkiye’nin her gününde yaşamak istiyoruz. Bu bayram güzel günlerin başlangıcı olsun.” dedi.

 

BAYRAM PAYLAŞMAKTIR

 

CHP’li Ahmet Akın, Kurban Bayramı’nı kutladığı mesajında, birlik, beraberlik, dayanışma vurgusu yaptı. “Bayramlarımız; kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi güçlendirdiğimiz, paylaşma ve dayanışma duygularımızı pekiştirdiğimiz kutsal günlerimizdir” diyen Ahmet Akın şöyle devam etti: “Bayram sabahı ile başlayan huzuru hepimiz yüreğimizde hissederiz. İnsanlarımız hiçbir ayırımın olmadan paylaşır. Birlikte olma ve dayanışmanın verdiği güç ile sevgi ile dostlukla birleşir, bütünleşir ve pekişir. Bayramlarımızda yaşadığımız bu duygulara hasret olmadığımız, bu duyguları her gün yaşadığımız bir Türkiye arzuluyoruz. 83 milyon kucaklaşıp yarınlarımıza umutla, hiçbir kaygı duymadan bakmak istiyoruz.

 

BAYRAM ÖKSÜZLERİ YETİMLERİ SEVİNDİRMEKTİR

 

Dayanışma içerisinde, kurbanlarımızı paylaşarak, ikramda bulunarak, aile büyüklerimizin hayır dualarını alarak, çocukları, öksüzleri ve yetimleri sevindirerek bayram sevincini çoğalttığımız bu bayramın özlemini duyduğumuz günlerin başlangıcına vesile olmasını diliyorum. Her şeyden önce vatanımız için, milletimiz için gözlerini kırpmadan kendini feda eden Aziz Şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, minnetle anıyorum. Şehit anne ve babalarımızın ellerinden öpüyor, şehit ailelerimize bir kez daha sabır diliyorum. Milletimizin ve İslam âleminin Kurban Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.