Gündemİlçe HaberleriSiyaset

CHP’li Ahmet Akın: “5 Yılı Makyajla Geçirdiler”

CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın, beş yılı makyajla geçirenler, kaybettiklerini görünce farklı yollara girdi “dedi

CHP’li Ahmet Akın: “5 Yılı Makyajla Geçirdiler”

CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın, beş yılı makyajla geçirenler, kaybettiklerini görünce farklı yollara girdi “dedi

Akın, “Mal beyanını dahi açıklamayan makyajcı başkanı 31 Mart’ta uğurluyoruz, kendisine güle güle diyoruz” dedi.

Ahmet Akın’ın Gerçeğini de Sahtesini de Biliyoruz

Ahmet Akın, Burhaniye Cumhuriyet Mahallesi’ndeki halk buluşmasında, beş yıldır hizmet yerine bahane üretenler yüzünden şehrin her yerinde halen altyapı, kanalizasyon, yol, arıtma gibi sorunların konuşulduğuna dikkat çekerek, “Beş yılı makyajla geçirdi. Şimdi kaybettiğini görünce farklı yollara girdi. Geçen gün İvrindi’de bir kıraathaneye girdik. Masada oyun oynayan amca bana okey taşını gösteriyor. Diyor ki, ‘Bizde sahte okey yok.’ Döndüm, ‘O ne demek abim?’ diye sordum. Şöyle yanıt verdi, ‘Biz Ahmet Akın’ın gerçeğini de çakmasını da biliyoruz. Bizim buna aldanacağımızı düşünenlere 31 Mart’ta gereken cevabı vereceğiz’ diyor.

Chpli Ahmet Akin 5 Yili Makyajla Gecirdiler

Mal Beyanını Açıklamadı

Ahmet Akın, “Beş yıldır seçimler haricinde Balıkesir’in yolunu unutan bakanlar şimdi sıraya dizildi. Hergün 2’şer, 3’er bakan geliyor. Gelsinler; başımızın üstünde yerleri var. Biz devlet terbiyesine sahibiz, makamlara saygımız sonsuz. Ama makyajcı başkan gidiyor diye gelmelerinin bir faydası yok. Mal beyanını dahi açıklamayan başkanı 31 Mart’ta uğurluyoruz, kendisine güle güle diyoruz. Makyaj belediyeciliğinin Balıkesir’e bir faydası olmadığını herkese gösterdi.

Projelerim Kopyalandı

25 Şubat’ta açıkladığım, tüm Türkiye’nin izlediği projelerimi tek tek kopyaladı. Güzeli kopyalamak iyidir. Bir de iftira atıyor. Allah ıslah etsin. Makyajcı başkan oldu size kopyacı başkan. Psikolojisi çok bozuldu, sürekli bana hakaret ediyor, gerçek dışı ithamlarda bulunuyor. Ey makyajcı başkan, millet senden bunları değil, beş yılda ne yaptığını anlatmanı istiyor. Makyaj harici yaptığın bir şey varsa çık anlat. Bu şehrin bir sürü sorunu var. Bunlar beş yıl önce fe vardı. Niye çözmedin hesap ver. Hemşerim, ben 5 yıl başkanlık yapıp boş geçirsem, 5 yıl sonra gelip tutmadığım sözleri yerine getirmek için bir beş yıl daha istesem ne dersiniz? ‘Yahu sen beş yıldır neredesin?’ diye sormaz mısınız?’ İşte kendisi bu durumda” ifadelerini kullandı.

CHP’li Ahmet Akın’a Şamlı’da Traktör Konvoylu Karşılama

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu