Balıkesir Merhaba Gazetesi

CHP’li Gençlerden  “1 Mont 1 Bot” Kampanyası

CHP’li Gençlerden  “1 Mont 1 Bot” Kampanyası
24 Şubat 2021 - 10:31

CHP’li Gençlerden  “1 Mont 1 Bot” Kampanyası

CHP’li Gençlerden  “1 Mont 1 Bot” Kampanyası. CHP Balıkesir İl Gençlik Kollarından ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılması için“ 1 Mont, 1 Bot “ kampanyası.

KAMPANYA DETAYLARINI GÖRÜŞTÜLER

CHP Balıkesir İl Gençlik Kolları Bursa İl Gençlik Kolları ile beraber ortak bir proje hazırlıyor. Ortak projede kentlerdeki ihtiyaç sahibi çocuklar belirlenerek 1 mont ve 1 çift bot desteği. CHP Balıkesir İl Gençlik Kolları, parti Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı’nın ve CHP Bursa İl Gençlik Kolları’nın katılımı ile  Balıkesir İl Başkanlığı binasında konuyla ilgili bir toplantı yaptılar. Toplantıda “ 1 Mont, 1 Bot “ isimli kampanyanın detayları ve ihtiyaç sahibi çocukların belirlenmesi noktasında yürütülecek çalışmalar hakkında görüştüler.

 “GENÇLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ”

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı konu ile ilgili kampanya ile ilgili açıklamada bulunarak, “İl Gençlik Kollarımız, Bursa Gençlik Kolları ile birlikte ortaklaşa düzenlediği kampanyası ile ihtiyaç sahibi çocuklarımıza, soğuk kış günlerinde destek olmak için bugün Balıkesir’de saha çalışması yapacaklar. Gençlerimize çalışmalarında başarılar dileriz” diye konuştu.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.