Balıkesir Merhaba Gazetesi

CHP’li Sarı Bandırma’da Vatandaşlarla Dertleşti

CHP’li Sarı Bandırma’da Vatandaşlarla Dertleşti
01 Mayıs 2022 - 15:15

CHP’li Sarı Bandırma’da Vatandaşlarla Dertleşti

 

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Sarı, “Türkiye’nin aydınlık günlere kavuşacağı günler çok yakın” dedi.

 

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, parti il yöneticileri ile birlikte Bandırma’da Edincik Mahallesi’nde iftar programına katıldı. Programa CHP Bandırma İlçe Başkanı Selim Panç, ilçe örgütü ve meclis üyeleri de katılım gösterdi. İftar sonrası Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun ile kahvehane ziyareti yaparak vatandaşlarla dertleşen CHP İl Başkanı Sarı şu ifadeleri kullandı:

“İKTİDARIN HALKA VEREBİLECEĞİ OLUMLU HİÇBİR ŞEY KALMADI”

“Sürekli olarak sokağın nabzını tutuyoruz. Vatandaşlarımızla oturuyoruz, konuşuyoruz, dinliyoruz ve onlarla dertleşiyoruz. Açıkçası bir dokunup bin ah işitiyoruz. Yüzü gülen, mutlu olan, halinden memnun olan ve ülkede olan biteni görüp de içi sızlamayan hiç kimse yok. Biz de vatandaşlarımıza sabretmelerini ve Türkiye’nin aydınlık günlere kavuşacağı günlerin çok yakın olduğunu söyleyerek içlerini bir nebze de olsa rahatlatıyoruz. Çünkü bu iktidarın artık bu halka verebileceği olumlu anlamda hiçbir şey kalmamıştır, aksine attıkları her adımda söyledikleri her sözde millete zarar vermektedirler. O yüzden milyonlarca yurttaşımız sabrederek sandığı bekliyor. Herkes biliyor ki geliyor, gelmekte olan. Türkiye’yi düzlüğe halkımızla birlikte çıkaracağız.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.