Gündemİlçe HaberleriSiyaset

CHP’li Serkan Sarı: “Türkiye Canlı Bomba Üzerinde Oturuyor”

HP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Suriye'deki askerlerimiz ve sağlık personelimizin bulunduğu bölgelerdeki gelişmeleri endişeyle takip ettiğini belirtti

CHP’li Serkan Sarı: “Türkiye Canlı Bomba Üzerinde Oturuyor”

HP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Suriye’deki askerlerimiz ve sağlık personelimizin bulunduğu bölgelerdeki gelişmeleri endişeyle takip ettiğini belirtti

Chp Serkan Sari

Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Suriye’de askerlerimiz ve sağlık personelimizin bulunduğu bölgelerdeki gelişmeleri endişeyle takip ettiğini ifade etti. Serkan Sarı, Türkiye’nin AKP iktidarı tarafından adeta pimi çekilmiş bir canlı bombanın üzerine oturtulduğunu belirtti.

Milletvekili Serkan Sari 6 Eylul Onur Sembolumuzdur 2

Sarı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Yaşanan gelişmeler göstermiştir ki Türkiye pimi AKP tarafından çekilmiş olan bir canlı bombanın üzerinde oturmaktadır. Olayların asıl sorumlusu ümmetçilik hayalleriyle başka bir ülkenin iç işlerine karışan, Atatürk’ün dış politika anlayışından uzaklaşıp ülkemize ihanet eden AKP iktidarıdır.”

Serkan Sarı, halkı itidalli olmaya davet ederek, bölgede olayların ortasında kalmış vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti:

Milletvekili Serkan Sari 6 Eylul Onur Sembolumuzdur Scaled

“Tüm halkımızı itidalli olmaya davet ediyorum. Bölgede olayların ortasında kalmış bütün vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.”

CHP Balıkesir Milletvekili, Türkiye’nin dış politikada Atatürk’ün anlayışından uzaklaştığını ve bu durumun ülkemize büyük zarar verdiğini vurguladı.

Köybaşı; “Ateşin Utandığı, Ama İnsanın Utanmadığı Bir Gün”

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu