Balıkesir Merhaba Gazetesi

CHP’li üyelere

CHP’li üyelere
22 Ekim 2014 - 0:04

Genel

Genel seçimlerin erkene alınabileceği ihtimallerinin de konuşulduğu şu günlerde CHP, çalışmalarını hızlandırdı. Geçtiğimiz dönemlerde de yapılan ‘CHP Parti Okulu’ uygulamaları yeniden başlıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Okulu, “Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi” çalışmalarını başlatıyor. Geçtiğimiz dönemlerde de yapılan bu çalışma kapsamında parti okulunda eğitim verecek eğitmenler de, CHP Genel Merkezi’nde eğitim gördü. Önümüzdeki günlerde hem hafta içinde hem de hafta sonunda yapılacak eğitim çalışmaları iki gün sürecek.

Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi başlığı altında verilecek seminerlerin ilk günü partililere: Parti tüzüğü, parti programı, parti tarihi, sosyal demokrasi, insan hakları ve iletişim konularında dersler verilecek.

Seminerlerin ikinci gününde ise katılımcılar, sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgilendirilecek. Seminer’de: sosyal sorumluluk projesinin nasıl hazırlanacağı örnekleriyle anlatılacak. Bu bölümde teorik bilgiler yanında uygulama da yapılacak. Seminere katılan partililer, gruplar halinde bir sosyal sorumluluk projesi hazırlayacak ve alanda uygulayacak. HABER: CEMİL YURTMAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.