GündemSiyaset

CHP’li Vekil Aytekin; “Muhalefet Sokağa Çıkmalı”

Aytekin; "Siyaseti sokakta yapmalı, halkın sorunlarını görünür kılmalıyız." 30 Haziran'daki Gebze Emek Mitingi'ne herkesi davet ediyoruz."

CHP’li Vekil Aytekin; “Muhalefet Sokağa Çıkmalı”

Aytekin; “Siyaseti sokakta yapmalı, halkın sorunlarını görünür kılmalıyız.” 30 Haziran’daki Gebze Emek Mitingi’ne herkesi davet ediyoruz.”

Ensar Aytekin Iktidar Olmaz Sozu Verdi 2

CHP 27. ve 28. Dönem Balıkesir Milletvekili ve CHP Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ensar Aytekin, katıldığı bir tv programında muhalefetin siyaset yapma alanının sokaklar olması gerektiğini vurguladı. Yaptığı açıklamada, Parlamento’da her şey bir parmak hesabı el kaldırmak suretiyle evet hayır demek suretiyle sonuç alınan bir yer, orada ne kadar haklı olursanız olun doğruyu savunursanız savunun o oylamada muhalefet adına yeterli sayınız yoksa bir sonuç alınamıyor.

Ensar Aytekin,” Muhalefetin asıl siyaset yapması gereken yer sokaktır. Biz, halkımızla birlikte siyaseti sokakta yapmayı, halkımızın sorunlarını görünür kılmayı ve parlamento başta olmak üzere siyasi karar alıcılara halk için adım atmayı öneriyoruz,” dedi.

Bu bağlamda, 30 Haziran’da Gebze’de düzenlenecek olan Emek Mitingi’nde yer alacaklarını belirtti ve herkesi mitinge davet etti.

CHP’li Sarı’dan Engellilere ÖTV’siz Araç Hakkının Kaldırılmasına Tepki

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu